دومین همایش بصیرتی ناظران امین دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان شهرستان فراشبند در سال جاری، با حضور دکتر مراد زاده ، استاد دانشگاه و تحلیل گر مسایل سیاسی در محل تالار وحدت اداره ارشاد فراشبند برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار، دکتر علی مراد زاده در این همایش بصیرتی با اشاره به کلید واژه ی طراحی شده در اتاق فکر غرب و خودفروخته های داخلی برای فتنه ۹۸ ،جمهوری تمام عیار را کلید واژه ی طراحی شده در اتاق فکر غرب و خودفروخته های داخلی برای فتنه ۹۸ دانست و گفت: در فتنه ی ۹۸ کارهای گذشته که در فتنه ۸۸ زخ داد، انجام نخواهد شد، نه عکس امام پاره می شود، نه به امام حسین(ع) توهین خواهد شد.


وی هدف اصلی در فتنه ی ۹۸ را حذف ولایت فقیه و جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: در فتنه ۹۸ از ظرفیت روحانیون منتقد رهبری، انقلابیون پشیمان، چهره های خوش سابقه اما دنیاطلب و از ظرفیت اعتراضات مردمی به گرانی استفاده خواهد شد.

این تحلیل گر مسایل سیاسی افزود: قرار است در فتنه ۹۸ وانمود شود که همه مشکلات به گردن رهبری، نظام و نهادهای مقوم نظام مثل سپاه و شورای نگهبان است، در صورتی که چنانچه حقوق عقب افتاده ی کارگران هست به گردن وزارت کار و یا چنانچه کمبودی در حوزه ی بهداشتی باشد به گردن وزارت بهداشت است، نه رهبری و شورای نگهبان و سپاه.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نا امید کردن مردم و بزرگنمایی مشکلات را از دیگر ابزارهای فتنه ۹۸ خواند . بر بصیرت بیش از پیش مدرم انقلابی تاکید کرد.

این برنامه با اجرای ابراهیم اسکندری مجری توانمند شهرستان برگزار شد.

پایان خبر