مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس از حجت الاسلام هادی ابراهیمی امام جمعه شهرستان فراشبند به پاس فرهنگ‌سازی و همکاری در زمینه حفظ و گسترش منابع طبیعی تجلیل کرد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه فراشبند، در این لوح که توسط رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان به نمایندگی از مدیر کل استان تقدیم امام جمعه شهرستان فراشبند شد آمده است:

برادر ارجمند، جناب حجت الاسلام و المسلمین هادی ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان فراشبند:

تاریخ همیشه وامدار بزرگ مردانی است که در مقاطع مختلف و در جغرافیایی به نام ایران، فداکاری و عشق به آب و خاک را برای نسل‌های آینده تعریف و تفسیر کردند.

حفاظت و صیانت از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست فرهنگ گران‌بها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه در این عرصه نهایت استفاده را ببرند و قطعاً کار برای رضایت حق تعالی بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

بدین وسیله بر خود لازم می‌دانم از زحمات بی شائبه و موثر شما در راستای صیانت از انفال امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و تنویر افکار عمومی و فرهنگ سازی در زمینه حفظ و گسترش منابع طبیعی تقدیر و تشکر نموده، موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

مهرزاد بوستانی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس

 

پایان خبر