مراسم بزرگداشت هفته بسیج با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فراشبند و با حضور رییس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند در نماز خانه این شبکه بهداشت برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه فراشبند در مراسم گرامیداشت هفته بسیج با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و نقش مهم بسیج در عرصه‌های مختلف، گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای ترویج آموزه‌های فرهنگی و اخلاقی به یادگار مانده از دوران دفاع مقدس و حرکت در مسیر استکبار ستیزی تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب است.

حجت الاسلام «حسن دهقان» افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور و همراهی جهادگران بسیجی است و این جهادگران نقش بسیار مهمی در راستای حرکت جامعه در مسیر اهداف گام دوم انقلاب دارند.

او اظهار داشت: بسیجیان همواره با خلوص نیت و با تمام توان در جهت خدمت به اقشار مختلف مردم تلاش کرده‌اند که این تلاش‌ها موجب تقویت هر چه بیشتر اعتماد مردم شده است.

دکتر «حسن کرمی» رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را حرکتی جهادی و بسیجی در راستای سلامت جامعه دانست و گفت: انتخاب عنوان بسیج ملی برای این حرکت ارزنده در عرصه سلامت، عنوانی شایسته و زنگ هشداری برای تمام افراد جامعه بود، تا نسبت به سنجش منظم فشارخون اقدام کنند.

در پایان با اهدای لوح تقدیر، از ۶ کارمند بسیجی که در برپایی اردوهای جهادی بسیج، فعالیت داشتند، از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند، قدردانی شد.

پایان خبر