با حضور رییس فدراسیون، نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی و مشاور عالی مسابقات هندبال جوانان آسیا، ‌محسن سالاری دبیر ستاد عالی مسابقات و سایر اعضا ، نخستین جلسه ستاد اجرایی هفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در محل فدراسیون تشکیل شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی فدراسیون در ابتدای این جلسه که به منظور میزبانی هر چه بهتر شهر شیراز از رقابتهای قهرمانی جوانان اسیا تشکیل شد ، علیرضا پاکدل رییس فدراسیون با اشاره به اتفاق مهم در هندبال کشور و اخذ این میزبانی بعد از ۶ سال برای ایران افزود : کشورهای زیادی از جمله عربستان و بحرین به دنبال میزبانی این رقابتها بودند و در نهایت با رایزنی و صحبتهای انجام شده مقرر شد این دوره از بازیها مهر ماه سالجاری در کشورمان ایران و در شهر شیراز برگزار شود.

رییس فدراسیون همچنین گفت : ابتدا به دنبال میزبانی رقابتهای بزرگسالان آسیا بودیم ولی خوب این شرایط هم برای ما ارزشمند است و میتوانیم با همت جمعی و کسب عنوانی درخور و بدست آوردن سهمیه جهانی جامعه هندبال و این رشته را در ایران به روزهای خوب خود در گذشته نزدیک نماییم.

دکتر پاکدل همچنین با اشاره به وظایف مهم هر کدام از افراد حاضر در جلسه و عضو ستاد اجرایی گفت : بدون شک در میزبانی این رقاتبها پای آبروی نظام در میان است و می توانیم با شایستگی و همت شما عزیزان و سایر مسئولان ذی ربط از پس این مهم برآییم.

در ادامه جلسه پروتکل کلی هفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در شیراز با حضور تمامی شرکت کنندگان در این جلسه تفهیم شد و مقرر شد از هفته آینده هر کدام از بخشهای در گیر در حوزه تخصصی خود به رییس فدراسیون و در عین حال رییس ستاد اجرایی مسابقات ارائه گزارش نمایند.
همچنین در این جلسه دکتر محسن سالاری دبیر ستاد عالی بازی ها بعنوان نماینده تام الاختیار مدیرکل ورزش و جوانان فارس حضور داشت و مقرر شد هرچه سریعتر جلسات ستاد اجرایی و عالی در شیراز برگزار و براساس مصوبات ستاد برگزاری اقدامات لازم صورت پذیرد.