بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه  استان فارس، نماز جمعه این هفته ١٩ اردیبهشت با رعایت اصول بهداشتی در فراشبند برگزار می‌شود.

 به گزارش نخل بیدار، «ابراهیم اسکندری» رییس ستاد نماز جمعه فراشبند  در گفتگو با خبرنگار نخل بیدار، گفت: محیط مصلی و اطراف آن با همکاری کمپین مردمی مقابله با کرونا ضدعفونی شده است و آماده میزبانی از نمازگزاران هستیم.

وی با تأکید بر توجه نمازگزاران به نکات بهداشتی افزود: نمازگزاران  با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و دستکش، گرفتن وضو در منزل، به همراه داشتن مُهر، سجاده و چادر نماز شخصی و ادعیه لازم وارد مصلی شوند.

اسکندری با اعلام اینکه خطبه‌های نمازجمعه در این هفته به صورت مختصر ایراد می‌شود، ادامه داد: ایستگاه تب سنجی نیز با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند مقابل درب های ورودی مصلی مستقر است و نمازگزاران در بدو ورود به مصلا غربالگری می شوند.

وی خاطر نشان کرد: نمازگزاران به توصیه‌های بهداشتی مسئولان بهداشت و متولیان برگزاری نماز جمعه، توجه کنند.

رئیس ستاد نمازجمعه فراشبند با اشاره به اینکه خانواده ها فرزندان خردسال را همراه خود به نمازجمعه نیاورند، تأکید کرد: افراد دارای بیماری زمینه‌ای یا سرماخوردگی نیز برای حفظ سلامتی خود تا رفع بیماری کرونا از حضور در نمازجمعه خودداری کنند.

پایان خبر