در راستای حفظ سلامت نمازگزاران، مراسم نماز جمعه فراشبند با اتخاذ تدابیر ویژه بهداشتی برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری نماز جمعه با توجه به شیوع کرونا و با اشاره به اقدامات بهداشتی پیش‌بینی شده گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده، ایستگاه سلامت تب سنجی در مبادی ورودی خواهران و برادران در مصلای جمعه فراشبند برپا و آموزش راه‌های پیشگیری از کرونا به نمازگزاران ارایه شد.

مهندس «اکبر نوربخش» افزود: پیش از برگزاری نماز جمعه نیز با نظارت کارشناسان بهداشت محیط، محوطه، سطوح، درب های ورودی و شبستان مصلا ضدعفونی و گندزدایی شد.

او، توزیع رایگان ماسک و ضد عفونی کردن دست های نماز گزاران را از دیگر اقدامات انجام شده در مراسم نماز جمعه در راستای پیشگیری از کرونا عنوان کرد و ادامه داد: در این مراسم بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از دست دادن و جانمایی مناسب نمازگزاران در صفوف نماز جمعه نیز تاکید شد.

مهندس نوربخش با بیان اینکه در این ایستگاه تب سنجی، معاینه اولیه و تب سنجی انجام می‌شود، یاد آور شد: چنانچه فردی نشانه هایی همچون تب بالا داشته باشند، به مراکز درمانی راهنمایی می شوند.


پایان خبر