آئین تکریم و معارفه مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فراشبند با حضور “احمدرضا باقری” مشاور مالی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ،” صادق فروغی” فرماندار شهرستان و تنی چند از مدیران و روسای دستگاههای اجرایی در دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار، فرماندار شهرستان فراشبند در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای مدیر سابق توزیع نیروی برق، به خدمات ارزنده ایشان در خصوص تقویت شبکه های زیر ساخت، رفع افت ولتاژ شهری و روستایی ، پیگیری و تعبیه کلیدهای دو فیدر عمومی و شهرک صنعتی فراشبند و رفع مشکلات روشنایی معابر عمومی طی زمان مسئولیت اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با تعامل و همدلی مجموعه صنعت برق در حال حاضر مشکلات حوزه برق و انرژی شهرستان کاهش چشمگیری داشته و از ثبات و پایداری بسیار خوبی برخوردار شده است که این مرهون زحمات شبانه روزی مدیر و کارکنان توزیع نیروی برق است که با هدف خدمت به مردم و ایجاد رفاه عمومی تلاش می نمایند.

” صادق فروغی ” خدمتگزاری به مردم را رسالت اصلی مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی عنوان کرد و از سرپرست جدید برق فراشبند خواست تا با جدیت تمام خدمات رسانی را عموم شهروندان و مشترکین در دستور کار خود قرار دهند .

در ادامه مراسم مهندس کریمی خلاصه ای از عملکرد و فعالیت های ۱۶ ماهه خود بعنوان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان را برای حاضرین در جلسه ارائه نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم حکم انتصاب آقای محسن قاسمی بعنوان سرپرست توزیع جدید برق فراشبند توسط معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار فراشبند قرائت و با اهدای لوح سپاس از زحمات “غلامعلی کریمی “قدر دانی شد.