همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، آیین نماز جمعه در فراشبند با شکوه خاص برگزار می‌شود.

به گزارش نخل بیدار، مسئول ستاد نماز جمعه فراشبند با بیان اینکه روز جهانی قدس برجسته ترین و ماندگار ترین یادگار حضرت امام خمینی (ره)، نماد صف بندی حق علیه باطل ، مظهر حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حماسه ای متعلق به همه مردم اعصار و آیندگان است، اظهار داشت: آخرین نماز جمعه این شهر در ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، به امامت حجت الاسلام ابراهیمی، امام جمعه فراشبند در مسجد جامع اعظم این شهر برگزار می شود.

ابراهیم اسکندری افزود: با عنایت به تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال برگزار نخواهد شد و سخنرانی مهم، ولی امر مسلمین جهان، راهبرد‌های پیش رو برای تجلی خشم و نفرت انسان‌های آزاده عالم، تا زمان نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف را تبیین و تعیین خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در شهرستان فراشبند، ابراز انزجار و فریاد دشمن شکن مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای نمازگزاران جمعه، بدون خروج از مصلی‌ و با حذف برنامه راهپیمایی، صورت خواهد پذیرفت.

اسکندری در خصوص پخش مستقیم سخنرانی حضرت آقا گفت: در صورت فراهم شدن زیر ساخت ها، سخنرانی حضرت آقا، از طریق ویدئو پرژوکشن راس ساعت ۱۲ در مصلای نماز جمعه فراشبند پخش می شود.

پایان خبر