مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم در شهرستان فراشبند با هدف بررسی مشکلات مناطق محروم، با مردم روستای دولت آباد، علمدان سفلی و علیا، جوهری، دژگاه، گوری، دهنو و سوار غیب دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر «اسماعیل پــولادی» مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم در شهرستان فراشبند با هیئت همراه خود با هدف آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات مناطق محروم و کم‌برخوردار شهرستان فراشبند از روستاهای دولت‌‌آباد، علمدان سفلی‌و‌علیا، جوهری، دژگاه، گوری، دهنو و سوار غیب بازدید کرد.

طی این بازدید دکتر پولادی ضمن بررسی میدانی وضعیت دهستان دولت‌آباد، روستاهای علمدان سفلی، علمدان علیا‌ و روستای جوهری در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی این چند روستا حضور یافت و به بررسی مسائل و مشکلات این مناطق پرداخت.

در این دیدار صمیمی، دهیاران و شوراهای اسلامی این مناطق با انتقاد و گلایه از مجموعه مدیریتی و بی توجهی به مسائل و مشکلات مناطق کم برخوردار از امکانات دولتی، رفع مشکل برق این روستاها را یکی از اولویت های اصلی این مناطق دانستند و خواستار پیگیری و رفع این مشکل شدند.

در همین زمینه دهیاران و شوراهای اسلامی به نمایندگی از مردم این روستاها، مشکلات آب، تعیین تکلیف زمین های مسکونی اهالی این روستاها و نبود امکانات فرهنگی و ورزشی را از دیگر مشکلات این مناطق عنوان کردند و از پیگیری و توجه ویژه دکتر فروردین نماینده مردم در طول مدت کوتاهی که نماینده شده اند قدردانی کردند.

در ادامه‌ی این بازدید مسئول دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مردم روستاهای دژگاه، گوری، دهنو و سوار غیب نیز دیدار و گفتگو کرد.

پولادی در این دیدار نیز مشکلات و نیازهای حوزه های مختلف این روستاها را از نزدیک بررسی و قول مساعد برای پیگیری و رفع مشکلات از جمله مشکلات آبخیزداری داده شد.

دکتر پولادی در جمع مردم دژگاه و گوری یکی از موارد مورد تأکید مقام معظم رهبری را کمک به محرومان و محرومیت‌زدایی دانست و افزود: این مهم یکی از دغدغه های مهم برای دکتر فروردین بوده و هست.‌انشاالله دولت و مجلس دست به دست هم دهند تا اهداف بلندی که مقام معظم رهبری در خصوص محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار از امکانات دولتی عنوان کردند تحقق یابد.

پایان خبر