حجت الاسلام «هادی ابراهیمی» امام جمعه فراشبند همزمان با ۵ مرداد روز نماز جمعه با حضور در شبکه بهداشت و درمان و دیدار با رییس شبکه بهداشت و معاونان، از زحمات و تلاشهای ایثارگرانه مدافعان سلامت قدردانی کرد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، در این دیدار رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با گرامیداشت پنجم مرداد سالروز برپایی نخستین نماز جمعه در کشور پس از انقلاب و روز نماز جمعه، به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا پرداخت.

دکتر «حسن کرمی» افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند از آغاز شیوع این ویروس در کشور تا کنون، برنامه های عملیاتی گسترده ای را در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا انجام داده است.

حجت الاسلام ابراهیمی در این دیدار، کار مدافعان سلامت را مصداق جهاد در راه خدا دانست و گفت: مردم و مسوولان شهرستان فراشبند، قدردان تلاشهای ایثارگرانه و از خود گذشتگی شما مدافعان سلامت که در این شرایط دشوار، همه سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا آمده اید، هستند و بدون شک پاداش الهی نیز شامل حال شما خواهد شد.

امام جمعه فراشبند، افزود: این از خود گذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که در دوران دفاع مقدس رقم زده شد را در خاطره ها زنده می کند.

او در ادامه، با هدف قدردانی از خدمات مدافعان سلامت و بررسی نحوه خدمت رسانی به بیماران تنفسی از جمله بیماران مشکوک به کرونا در مرکز خدمات جامع سلامت شانزده ساعته شهرستان فراشبند، از بخش های مختلف این مرکز و کابین مخصوص نمونه‌گیری از افراد مشکوک به کرونا، آزمایشگاه، بخش های بهداشتی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان بازدید و ضمن گفتگو با رییس، پزشک و کارکنان این مرکز، از تلاشها و خدمات کارکنان این مرکز به عنوان مدافعان خط مقدم سلامت در شهرستان فراشبند تقدیر کرد.

در این دیدار، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل، از زحمات مدافعان سلامت شهرستان قدردانی شد.

پایان خبر

 

Normal
۰

false
false
false

EN-US
X-NONE
FA