به مناسبت روز بهورز، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند با حضور در خانه های بهداشت و دیدار با بهورزان، این روز را به تلاشگران و سربازان خط مقدم ارایه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و روستاها تبریک گفت.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، دکتر «حسن کرمی» در این دیدار، ضمن تبریک روز بهورز، گفت: به دلیل تقارن روز بهورز با ایام سوگواری حسینی و همچنین شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم جشن و همایش، بر خود لازم دانستیم به سراغ شما بیاییم و از خدمات ارزشمند شما سربازان خط مقدم ارایه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و روستاها قدر دانی کنیم.

 

او، روز بهورز را یادآور تلاش دلسوزانه و صادقانه تلاشگرانی دانست که در خط مقدم ارائه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و روستاها نقش مهمی را ایفا می کنند و موفقیت های زیادی در ارتقای سطح سلامت جامعه رزوستایی و عشایری دارند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، افزود: بهورزان؛ از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا، در کنار کادر بهداشت و درمان، ایثارگرانه و فداکارانه بنا به رسالتی که برعهده داشتند، تمام تلاش خود را برای خدمات‌رسانی به بیماران کرونایی، آموزش و کمک به پیشگیری از ابتلای مردم به ویروس کرونا به کار گرفتند.

او، حرفه بهورزی را از مصادیق ایثار و از خودگذشتگی دانست و افزود: بهورزان نخستین محل دسترسی مردم در حوزه بهداشت و سلامت به شمار می‌روند و نقشی مهمی را در سلامت جامعه بر عهده‌ دارند.

در این برنامه، از «سودابه لطیف پور»، «سردار صفری جعفرلو» و «فاطمه اصلی شعار» نیز، به عنوان بهورز نمونه استانی تقدیر شد.

در این دیدارها، «اکبر نوربخش» معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهرستان، «مهدی نوشادی» رییس اداره امور عمومی، «مریم کشاورز مویدی» کارشناس مسوول توسعه، «زینب جمشیدی» کارشناس امور بهورزی و «مرضیه خاتونیان» سرپرست خدمات جامع سلامت شهدای فراشبند نیز حضور داشتند.

پایان خبر