انتقاد دکتر فروردین از رئیس‌جمهور:
رئیس جمهور خود را از مردم جدا نبیند/ آقای روحانی فقط به فکر سلامت خود است.

به گزارش نخل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم، محمدمهدی فروردین  در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره لغو یک طرفه نشست سران قوا از طرف رئیس جمهور پس از حضور رئیس مجلس در بیمارستان امام خمینی(ره)، اظهار کرد: متأسفانه این رفتار رئیس جمهور نشان داد که آقای روحانی نه تنها علاقه‌ای به حضور در میان مردم ندارد بلکه با این رویه به طور کامل مخالف است.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایطی که کشور با مسائل و مشکلات عدیده‎ای دست و پنجه نرم می‌کند و قرار بود در نشست سران قوا، رئیس مجلس از مشکلات کادر درمان گزارشی ارائه کند، این نشست به دلیل سلامت حال شخص آقای رئیس جمهور به صورت یکجانبه لغو می‌شود، چنین رفتاری به هیچ عنوان برای مردم و مسئولان دلگرم کننده نیست.

 وی ادامه داد: البته از آقای روحانی به هیچ عنوان انتظار نمی‌رود در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گیرد چراکه عملکرد ایشان نشان داده همواره بدون اینکه صدای مردم را بشنود، تصمیم‌گیری می‌کند.

 وی با یادآوری اینکه خون رئیس جمهور از مردم و کادر درمان زحمتکش و فداکار رنگین تر نیست، تصریح کرد: متأسفانه رئیس جمهور فقط به فکر سلامت خود بوده و چنین رفتاری از جانب شخص اول اجرایی کشور شرم آور است.

 فروردین اضافه کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون رئیس جمهور در میان مردم دیده نشده؛ سئوال این است چطور می‎‌توان از پشت درهای بسته و با این فاصله زیاد از مردم ،مشکلات مردم را درک کرد، آیا صدای مردم به آقای رئیس جمهور می‎رسد؟

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه با این رفتار عجیب آقای روحانی، قطعا مجلس از مسیر در میان مردم بودن دلسرد نخواهد شد، تأکید کرد:  به این دلیل که این مجلس انقلابی از خود مردم است تا پایان کار خود، همواره همگام و در کنار ملت شریف ایران خواهد بود.

پایان خبر