نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستان فراشبند به همراه معاون عمرانی فرماندار، رئیس اداره منابع طبیعی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فراشبند و رئیس شورای اسلامی شهرستان از محل اجرای بند آبنیلو بازدید کرد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده مردم، دکتر فروردین در این بازدید میدانی که به منظور بررسی و حل مشکل معارض محلی و تملک اراضی محل اجرای بند و همچنین تخصیص بودجه برای اجرایی شدن بند موجود انجام شد، خواستار تشکیل کمیته‌ای درون شهرستانی در راستای هماهنگی و پیشبرد امور این پروژه در سطح شهرستان شد.

وی افزود: این کمیته پیگیری های لازم در شهرستان را انجام و در سطح کشوری نیز از سوی نماینده پیگیری های لازم برای رفع موانع و مشکلات موجود انجام می شود تا این پروژه هر چه زودتر وارد فاز اجرایی گردد.

پروژه آبنیلو شهرستان فراشبند در شمال شرق فراشبند واقع است و دارای چندین چشمه آب است که به لحاظ تغذیه سفره آب زیرزمینی و افزایش آبدهی چاه های فراشبند، آویز و گنبد اداره منابع طبیعی و آبخیز داری فراشبند اقدام به مطالعه و طراحی بند خاکی بر روی رودخانه آبنیلو نموده که فاز مطالعاتی آن به اتمام رسیده است.

پایان خبر