در ادامه بازدیدهای بخشدار مرکزی فراشبند از روستاهای بخش مرکزی، صبح امروز بخشدار مرکزی به همراه کارشناس فنی فرمانداری شهرستان فراشبند، با هدف بررسی مسائل و مشکلات و ارزیابی ظرفیت ها و آشنایی با امکانات و پتانسیل های روستاهای بخش مرکزی ، از روستای منصورآباد بازدید کرد.

به گزارش نخل بیدار، عبداله عالیشوندی در حاشیه این بازدید، از دهیاران و شوراهای اسلامی این روستا و دیگر روستاهای بخش مرکزی خواست، مشکلات حوزه خود و طرح های پیشنهادی را برای توسعه فضای روستا با استفاده از ظرفیت های موجود، برای بررسی به بخشداری مرکزی ارائه کنند.

در این بازید، رئیس شورای اسلامی روستای منصورآباد نیز به نمایندگی از اهالی شهید پرور روستای منصورآباد و شهرک امام علی(ع)، از نماینده محترم شهرستان جناب دکتر فروردین، فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس فروغی و دیگر همکارانش و مدیریت محترم آبفا شهرستان جناب مهندس فرجی در راستای اجرای طرح لوله گذاری شبکه آب شهرک امام علی و روستای منصورآباد تقدیر و تشکر کرد.

عبدالعظیم منصوری از بخشدار محترم بخش مرکزی نیز در راستای پیگیری های لازم برای رفع مشکلات آبرسانی و ایجاد حوضچه ها برای شیر و فلکه جهت کنترل آب در چند نقطه از روستا تشکر کرد و گفت: امیدواریم نماینده محترم با تکیه بر الطاف الهی در راستای تحقق اهداف بلند مسولیت نمایندگی مردم سه شهرستان و بویژه پیگیری و حمایت از طرح ها وپروژه های عمرانی مربوط به کاهش ورفع نگرانی های مربوط به بحران آب موفق و موید باشند .

سرپرست بخشداری مرکزی فراشبند در این بازید، از ساختمان آتش‌نشانی روستای خانیک، احداث حوضچه های شیر و فلکه جهت کنترل آب و همچنین مسیر سیلاب روستای منصورآباد و ساخت و سازهای روستای قردآش آباد نیز بازدید کرد.

پایان خبر