در مراسمی که با رعایت پروتکل های بهداشتی در مرکز خدمات جامع سلامت شهید «حیدر شهیدی» دهرم  برگزار شد، از جهادگران فعال در مبارزه با کرونا تقدیر شد.
به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، معاون بهداشتی شبکه و رییس مرکز بهداشت شهرستان فراشبند در این مراسم، ضمن گرامیداشت دهه پر فروغ فجر با اشاره شیوع کرونا در کشور و لزوم حمایت همه جانبه مردم و مسوولان برای شکست این ویروس، دستیابی به این هدف را مسئولیتی بزرگ و خطیر دانست که به سرانجام رساندن آن در حیطه توانائیهای یک یا چند ارگان نیست، بلکه نیازمند تلاش همه جانبه اقشار مختلف جامعه، سازمانها و نهادها است.
«اکبر نوربخش» با تقدیر از همه دست اندرکاران ستاد مقابله با کرونا و اقدامات پیشگیرانه این ستاد در راستای کنترل این بیماری در دهرم، گفت: با شیوع کرونا در کشور، مردم دهرم شاهد تلاشهای ایثارگرانه و از خودگذشتگی نیروهای مردمی بودند که در شرایط دشوار، سختی ها و خطرات را به جان خریده و با از خودگذشتگی به میدان همدلی و مشارکت جهادی آمدند.

او اظهار داشت: بدون شک این از خودگذشتگی و جانفشانی، خاطرات حماسه‌هایی که در دوران دفاع مقدس رقم زده شد را در خاطره ها زنده می کند.

معاون بهداشتی شبکه با تقدیر از همکاری خوب مجموعه بخشداری، شهرداری، بسیج و نیروهای مردمی دهرم در راستای مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: اطمینان دارم که مسوولان شبکه بهداشت و درمان، قدردان زحمات و تلاشهای ایثارگرانه شما بوده و بدون‌شک پاداش الهی نیز شامل حال شما خواهد شد.

دکتر «مریم قائدیان رونیزی» رییس مرکز خدمات جامع سلامت شهید «حیدر شهیدی» دهرم نیز  در این مراسم با تبریک دهه فجر و تقدیر از همراهی بخشدار، شهردار و بسیج دهرم، گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا در شهر دهرم ارایه و بر همکاری و حمایت بیش از پیش ادارات و نهادها برای کنترل این بیماری و توسعه سلامت در بخش دهرم تاکید کرد.

این مراسم صبح امروز با حضور بخشدار دهرم، شهردار، رییس کلانتری و جانشین حوزه مقاومت شهید چمران دهرم، مسوول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان فراشبند، مسوول دفتر نماینده مردم در بخش دهرم و جمعی از فعالان حوزه سلامت در این مرکز برگزار شد.

پایان خبر