اعضای هیات تحریریه پایگاه تحلیلی خبری نخل صبح، امروز با حضور در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فراشبند، با رئیس جدید این اداره دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نخل بیدار، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فراشبند در این دیدار صمیمی مسوولیت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری را با توجه به وظایف حاکمیتی این سازمان، مهم و سنگین خواند و ابراز امیدواری کرد که در طول دوران مدیریت خود بتوانیم با بهرمندی از تمامی ظرفیت ها، استعدادها و نیروی متخصص و متعهد موجود در شهرستان‌، گام های موثری را در جهت حفاظت بهتر و بیشتر از منابع طبیعی و عرصه های ملی برداریم.

مهندس سعید کشاورز، همراهی رسانه را بسیار موثر دانست و با اشاره به اینکه مسؤلیت تبریک ندارد اما خدمت به مردم باعث افتخار است، بیان داشت: هر گاه یک مدیر در پایان دوران مسؤلیت خود، توانسته باشد، با عملکرد مناسب خود، قدم های مثبت و مثمر ثمری را در راستای پیشرفت و ارتقای سازمان و حل مشکلات مردم و رفع موانع پیش روی مردم برداشته باشد باید به او تبریک گفت.

وی با تاکید بر لزوم نظارت و پیگیری در زمینه حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان گفت: در این راستا، با گشت زنی های مستمر، از تعرض‌ها به منابع طبیعی پیشگیری و بدون هیچ گونه اغماضی با متخلفان برخورد قانونی می کنیم و با یاری خداوند تمامی امور را بدون تبعیض و بر اساس قانون، برای حراست از سرمایه های ملی پیگیری خواهیم نمود.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، افزود: با آگاه سازی مردم از طریق رسانه ها و ترویج فرهنگ منابع طبیعی در سطح جامعه می توان بهتر و مناسب تر از طبیعت پیرامون خود و انفال، حفاظت و مراقبت کرد.

محمد باقر اسدی دشتی مدیر مسئول پایگاه تحلیلی خبری نخل بیدار در این دیدار، ضمن تبریک به مهندس کشاورز، وجود رسانه را پل ارتباطی مردم و مسؤلان و همچنین بازوی هر مدیر جهت پیشرفت و پیشبرد اهداف دانست و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اعلام کرد.

پایان خبر