همایش تکریم مادران شهدای شهرستان همزمان با روز وفات حضرت فاطمه ام النبین «ع» با مداحی حاج کاظم محمدی و سخنرانی حاج آقا بلوری همزمان با رزمایش کمک های مومنانه و توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۵۵۰ هزار تومان از سوی ناحیه سپاه شهرستان فراشبند برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار، حجه الاسلام بلوری، مسوول اداره تبلیغات شهرستان فیروزآباد در این مراسم، با اشاره به اینکه در دایره المعارف هستی کلمه ای زیباتر از مادر نیست، گفت: آنقدر وجود مادر عزیز و ارزشمند و دوست داشتنی است ،که ارامش بخش ترین لغت ،هم لغت مادر است و هرکس مادر دارد خدایش نگه دارد .

 

وی خاطر نشان کرد: وقتی فردی محضر رسول الله (ص) رسید و از او درخواست دعا کرد ، پیامبر اسلام بهش گفت که برو و از پدر و مادر بخواه تا برایت دعا کند که دعای پدر و مادر بسیار در پیش خداوند ارزشمند است .

بلوری ادامه داد :وقتی کلمه مادر در کنار شهید ، قرار گیرد (مادر شهید ) ارزش مادری هزاران برابر می شود.

حجه الاسلام بلوری افزود: مادران شهدا ایثارگرانه بخشیدند، در حالیکه خودشون بیشتر نیاز داشتند .

در ادامه مراسم مداح اهل بیت، حاج کاظم محمدی به مداحی پرداخت و در پایان از خانواده های شهدا با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد و تعداد ۸۰۰ بسته معیشتی آماده شده توسط سپاه ناحیه فراشبند در بین نیازمندان توزیع شد.

همایش تکریم مادران شهدا و رزمایش کمک های مومنانه با حضور اقشار مختلف مردم ،بسیجیان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و باحضور مادران شهدا در محل ورزشگاه تربیت بدنی َشهرستان فراشبند برگزار شد.

پایان خبر