با اعلام فرمانده سپاه ناحیه فراشبند

 

مرحله شانزدهم رزمایش کمک های مومنانه در فراشبند برگزار گردید

 

🔰به گزارش *نخل بیدار* ، مرحله شانزدهم رزمایش کمک های مومنانه با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، پیشکسوتان ، مسئولین ادارات و پرسنل سپاه ناحیه فراشبند ،در محل استادیوم شهید عالیشوندی فراشبند برگزار شد.

 

🔹سرهنگ محمد پور منتصری فرماندهی سپاه ناحیه فراشبند ضمن تبریک اعیاد ماه رجب از حضور مسئولین و مردم در رزمایش تشکر کرد و گفت : در راستای منویات حضرت آقا جهت کمک به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار ، سپاه ناحیه فراشبند مرحله شانزدهم رزمایش کمک های مومنانه را برگزار می کند.

🔹فرمانده سپاه ناحیه فراشبند ادامه داد: در این رزمایش تعداد ۱۰۰۰ بسته معیشتی، آماده شده است که ارزش ریالی هر بسته ۵۷۰ هزار تومان می باشد ، که این بسته ها توسط بسیج اقشار و پایگاههای مقاومت ، به دست افراد نیازمند می رسد.

 

🔸حجه الاسلام ابراهیمی امام جمعه فراشبند نیز در این مراسم گفت : حضرت امام خمینی(ره) روز اول فرمودند که ما می توانیم ولیکن سپاه به آن عمل کرد و از زمان شروع جنگ تحمیلی تا الان در تمام عرصه هایی که نیاز بوده سپاه وارد شده است .

🔸امام جمعه فراشبند ادامه داد : سپاه در کارها با اخلاص و مدیریت جهادی وارد می شود و تقریبا هر ماه در یک شهرستان و یا استان این رزمایش کمک های مومنانه انجام می شود.

 

🔸حجه الاسلام ابراهیمی خاطرنشان کرد : تمامی ادارات با توجه به بضاعت و توان خود باید وارد این عرصه شوند و دست فقرا و نیازمندان را بگیرند و نباید این کار مهم فقط به سپاه موکول شود .

 

🔸امام جمعه فراشبند به اهمیت وجود افراد خیر و توانمند اشاره نمود و گفت : بهترین جزء عبادت ، تجارت است و با پرداخت خمس و زکات ، حق پول ادا میشود.