فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس:

به گزارش نخل بیدار نشست خبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند صبح امروز به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار گردید.

در این نشست سرهنگ دوم پاسدار جبار فروزان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی از اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در این هفته خبر داد و بیان داشت: شعار محوری این هفته ما قوی هستیم می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فراشبند دفاع مقدس را دانشگاه انسان سازی نامید که در عصر ایران اسلامی بی نظیر بوده و گنجینه ی ارزشمندی برای انقلاب اسلامی به ارمغان آورده است.

وی تقدیم ۲۵۵ شهید در عرصه جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و وطن و همچنین ۲۵۰۰ رزمنده، ۱۸ آزاده و ۶۰۰ جانباز در عرصه های جنگ تحمیلی و دفاع از میهن اسلامی را نشان از حضور پر شور مردم قدرشناس شهرستان فراشبند در عرصه های دفاع از نظام و انقلاب دانست.

وی افزود: تقارن هفته دفاع مقدس در چهل و دومین سالروز بزرگداشت این هفته و دهه آخر صفر باعث درک بیشتر این هفته که برگرفته از مکتب عاشورایی بوده می باشد و باید تلاش کنیم ضمن نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مکتب عاشورایی را به نسل های بعد نیز منتقل کنیم.

سرهنگ فروزان ضمن تشریح برنامه های پیش بینی شده جهت این هفته از آحاد مردم جهت حضور در برنامه ها دعوت نمود.

فضاسازی و بروزرسانی تابلوهای سطح شهر، برگزاری یادواره های شهدای آبروی محله، همایش اقتدار نیروهای مسلح ، غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا ، دیدار با رزمندگان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، برپایی میز خدمت، همایش میقات الصالحین، همایش نقش زنان در دوران دفاع مقدس ، دیدار با علما و امام جمعه فراشبند ، توزیع بسته های معیشتی و لوازم التحریر ، همایش های بصیرتی و خاطره گویی ، اردوهای جهادی و درمان رایگان در مناطق محروم ، زنگ مقاومت در مدارس و جشنواره سرود گوشه ای از برنامه های پیش بینی شده جهت این هفته می باشد.

قابل ذکر است هفته دفاع مقدس از امروز ۳۰ شهریور ماه آغاز و تا هفتم مهرماه ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/