به مناسبت هفته استکبار ستیزی

به گزارش نخل بیدار، صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ استکبار ستیزی در شهرستان فراشبند به صدا در آمد.
روح الله انصاری فرماندار شهرستان فراشبند به همراه امام جمعه، مدیر آموزش و پروروش و تنی چند از مسولین با حضور در دبیرستان امیرکبیر این زنگ را بصدا درآوردند.
فرماندار فراشبند در این مراسم با بیان اینکه استکبار ستیزی جزیی از آموزهای دین مبین اسلام می باشد بیان داشت: همه اقشار ایران اسلامی در دوران انقلاب اسلامی و مقابله با استکبار تکلیف الهی خود را بجا آوردندو شما دانش آموزان نیز که همه دارای قدرت تجزیه و تحلیل قوی هستید، باید جهت پیشرفت آینده خود و کشور تلاش کنید.

وی افزود: مستکبرین در همه جهات تلاش خود را جهت از بین بردن اقتدار کشورها و دین مبین اسلام می کنند و امروز می بینیم که هسته ای، پیشرفت در تمامی ابعاد و استقلال را برای خودشان میخواهند و برای ما نمی خواهند.

روح انصاری با شاره به اغتشاشات اخیر در سطح کشور و فعالیت های دشمنان در فضای مجازی با شعارهای ضد عفت وضد دین بیان داشت: بی حجابی در پیشرفت زندگی و شهری ما چه نتیجه ای می تواند داشته باشد جز فساد و بی بندوباری، آینده را شما جوانان و دانش آموزان باید بسازید بر پایه ی علم و اقتدار نه بر اساس بی حجابی، بی عفتی و بی بندوباری و افرادی که از چنین تفکراتی حمایت می‌کنند بزرگترین موانع ما در راستای پیشرفت هستند.

فرماندار فراشبند خطاب به معلمان شهرستان نیز بیان داشت: معلمان دانش آموزان را برای خودشان و برای انقلاب و نظامشان پرورش دهند تا شاهد ایران سرافراز و سربلند در تمامی زمینه ها باشیم.

​انتهای پیام/