به گزارش نخل بیدار مراسم تکریم و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان فراشبند صبح امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار و معاونین، معاون آموزشی مدیر کل هلال احمر، اعضای شورای اجرایی و تنی چنداز داوطلبان هلال احمر شهرستان در دفتر فرماندار شهرستان فراشبند برگزارشد.

در این مراسم از زحمات بیش از یک دهه ی سید عباس حبیبی تقدیر و امید خسروی به عنوان سرپرست جدید این جمعیت معرفی گردید.

روح الله انصاری فرماندار شهرستان فراشبند در این مراسم بیان داشت:خدمت مفهوم گسترده ای دارد که تمامی امو را در برمی‌گیرد و بی شک خدمت صادقانه تحمل رنج و مشقت مسؤلیت و وظایف را نیز به همراه خواهد داشت.

وی افزود: تعامل میان دولتمردان و مردم در راستای خدمت رسانی حلقه ی جدانشدنی است و ما باید تلاش کنیم خدمت دولت در شهرستان و پیشرفت و کار و اهمیتی که دولت سیزدهم به مردم می دهد به خوبی قابل مشاهده باشد و مسؤلین باید تعامل خود با مردم را بیشتر کنند و نمود تعامل خود می شود خدمت بیشتر به مردم.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در سراسر شهرستان اضافه کرد: رفاقت ها را در کار مردم دخیل نمیکنیم و به دنبال عیب نیستیم و تغییر باید انجام شود چرا اینکه مدیری در مدت زمانی معمول هربرنامه ای دارد پیاده کرده و دیگر باید به دنبال تغییر و جابجایی باشیم.

وی افزود: این دولت فرصت خوبی است برای خدمت کردن و جبران کمبود کاری هایی که در گذشته صورت نگرفته و امید است در تمامی عرصه ها شاهد رشد و توسعه باشیم.

انتهای پیام/