فرماندار فراشبند:

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان فراشبند اولین جلسه شورای اداری شهرستان فراشبند به ریاست روح الله انصاری فرماندار این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان فراشبند اهتمام به شعار سال اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) را بسیار ضروری دانست و بیان داشت: ثبات اقتصادی، رشد و توسعه پایدار با مهار تورم امکان پذیر است و حرکت در مسیر ترسیم شده توسط رهبر انقلاب باعث رشد و شکوفایی و گره گشایی مشکلات خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس را ضروری خواند و افزود: روز قدس روز وحدت جهان اسلام است مسؤلین مربوطه نیز در راستای بزرگداشت این مهم نهایت تلاش خود را به عمل آوردند.

وی ادامه از اقدامات صورت گرفته توسط دولت و مجموعه مدیریت شهرستان سخن گفت و بیان داشت: در حوزه های عمرانی اقدامات موثر و خوبی صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم در راستای رفع مشکلات شهرستان به خوبی عمل نماییم.

وی رسیدگی و تکمیل هرچه سریعتر برق منطقه دژگاه و دیگر نقاط شهرستان را اولویت اصلی مسؤلین مربوطه جهت رفع در کمترین زمان ممکن دانست.

فرماندار شهرستان فراشبند پیگیری جهت جذب اعتبارات را وظیفه ذاتی هر مدیر دانست و اضافه کرد: باید با جذب به موقع اعتبارات خدمتی در خور شأن مردم عزیز شهرستان ارائه دهیم.

وی همچنین انجام کارهای فرهنگی در زمینه حجاب و عفاف را نیز بسیار مهم دانست و بیان داشت: حجاب امنیت اجتماعی را به دنبال دارد و باید تمامی دستگاههای فرهنگی در این زمینه بصورت مستمر فعالیت نمایند.