با تلاش دولت ابراهیم رئیسی:

برق رسانی به دژگاه چهار ماهه توسط دولت به سرانجام رسید

به گزارش نخل بیدار، آئین افتتاح و بهره برداری پروژه برق رسانی فیدر دومداره کورده- دژگاه به طول ۱۶ کیلومتر روز گذشته با حضور مسؤلین شهرستانی و استانی برگزار شد.

این پروژه طی مدت ۴ ماه با پیگیری عنایت ویژه استاندارفرهیخته نماینده انقلابی وجهادی، فرماندارپرتلاش و دیگر مسؤلین مربوطه با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان درحوزه برق منطقه ای وشرکت توزیع تکمیل و به بهره برداری رسید.

در این مراسم روح الله انصاری فرماندار شهرستان فراشبند مهمترین هدف نظام جمهوری اسلامی از ابتدای شکل گیری تا کنون را رفع فقرومحرومیت دانست و بیان داشت: گرچه تا رسیدن به هدف غایی مسیرطولانی است اما توسعه ی بخش های زیرساختی از جمله برنامه های مهم، در راستای توسعه رفاه بیشتر مردم روستایی به شمار می رود که این امر مهم با جدیت بیشتر در دستور کار مسؤلان دولت مردمی سیزدهم قرار گرفته است.

فرماندار فراشبند اضافه کرد: باشناخت وظیفه و عمل به آن، انقلابی گری و عمل به آن ،در مسیر ارتقای ایران اسلامی با نیروهای در تراز انقلاب در کنار هم قرار گرفتن واجب است .
شهدا به ما احترام، عزت و افتخار دادندوظیفه داریم خدمت کنیم ان شاء الله که کمک کنند در خدمت گذاری موفق باشیم.

گفتنی است این مراسم باحضور دکتررضایی معاون عمرانی استانداری مهندس کریمی مدیرعامل توزیع برق استان فارس و سایر مسئولین محلی، دهیار و اعضای شورای اسلامی سوارغیب و جمع کثیری از اهالی برگزار گردید.