حجت الاسلام حاج شيخ «هادی ابراهیمی» امام جمعه فراشبند پس از بازگشت از سفر معنوي حج، عصر امروز ۲۰ شهریور مصادف با اولین روز از محرم، وارد شهر شهيد پرور فراشبند شد و مورد استقبال گرم مردم قرار گرفت.

به گزارش نخل بیدار؛ «ابراهیم اسکندری» مسوول ستاد نماز جمعه فراشبند با اعلام این خبر گفت: به دنبال بازگشت حجت الاسلام حاج شيخ هادی ابراهیمی امام جمعه فراشبند از سفر معنوی حج تمتع در عصر روز ۲۰ شهریورماه، مردم انقلابی، قدر شناس و خداجوی شهرستان فراشبند در مقابل پارک کوهستانی فراشیبند به  استقبال و دیدار وی  آمدند تا از برکت دعا و نیایش در کنار کعبه معظمه، معرفت عرفات، رجم شیاطین، طواف کعبه دل و لذت حضور در مدینةالرسول و زیارت رسول الله(ص) نصیبی ببرند و از چشمه زلال فضل الهی سیراب شوند.

وی یکی از رسوم پسندیده در میان مومنان را استقبال از حجاج بیت الله الحرام دانست و گفت: امسال نیز همچون سالهای گذشته حجاج و زائران حرمین شریفین با استقبال مردم متدین و شریف منطقه، به دیار خویش بازگشتند.

«اسکندری» افزود: در این میان حضور پرشور و گسترده مردم شریف و مسئولان شهرستان فراشبند در دیدار با حاج آقا ابراهیمی امام جمعه فراشبند مثال زدنی و نشان از تدین، درک بالا و قدرشناسی این مردم فهیم داشت.

حجت الاسلام «ابراهیمی» در این دیدار، ضمن تشکر از استقبال کنندگان و مردم خوب فراشبند، استقبال از زائران بیت الله الحرام را نشانه احترام به حرمین شریفین دانست و افزود:  بدونشک عمل شما تعظیم شعائر الله و مصداق « وَمَنْ يُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَى الْقُلُوبِ» و همچنین نوعی تشویق و دلگرمی برای خواهران و برادران دینی، به خصوص جوانان به سوی برنامه­ های دینی است.

وی در ادامه از برکات دعا و نیایش در کنار خانه خدا، صحرای عرفات، رجم شیاطین، طواف کعبه دل و لذت حضور در مدینة النبی و زیارت رسول الله(ص) برای استقبال کنندگان گفت و آنها را از چشمه زلال فضل الهی سیراب کرد.

مردم فراشبند در ادامه این مراسم، امام جمعه را تا درب منزل خود همراهی و پس از قربانی کردن، با وی در دفتر امام جمعه حضور یافتند.

پایان خبر