به گزارش نخل بیدار عصر روز یک شنبه ۲۵ شهریور ۹۷ جلسه ی بررسی وضعیت روند اجرای پروژه جاده جدید فراشبند فیروزآباد با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندارن فراشبند و فیروزآباد ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس و مسولان شهرستانی در محل کمپ جهادنصر برگزار شد

در این جلسه کورش کرمپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر سرعت گرفتن روند اجرای پروژه ، از تامین اعتبار پانزده میلیارد تومان جهت پرداخت مطالبات پیمانکار خبرداد.

مهندس تکاور  مدیر کل راه و شهرسازی استانداری فارس نیز در خصوص اتمام مرحله زیرسازی این جاده ابراز امیدواری کرد و بیان نمود: یک میلیاردی جهت خرید مصالح مورد نیاز گنبد نمکی به پیمانکار پرداخت کردیم.

 وی ادامه داد با وجود این که پیمانکار اقدام به خرید این مصالح نموده است ، به دلیل نوسانات قیمتی در تحویل این مصالح از سمت شرکت فروشنده تاخیری به وجود آمده که پیگیر موضوع هستیم.

در ادامه پیمانکار پروژه ضمن بیان این که این شرکت در یک سال و نیم اخیر نزدیک به پانزده میلیارد تومان کارکرد داشته است افزود: به حمد الله کار عملیات زیر سازی و لایه اول آسفالت تمام شده و هزار و هفتصد متر  باقی مانده از مسیر نیز در روزهای آتی به پایان خواهد رسید.

در پایان فرمانداران فراشبند و فیروزآباد نیز بر تسریع در روند تامین مصالح گنبد نمکی تاکید کرد و خواستار شروع عملیات نصب علایم ایمنی و اتمام  سریعتر پروژه شدند.

بررسی وضعیت روند اجرای جاده جدید فراشبند فیروزآباد 1 - زیر سازی جاده فراشبند - فیروزآباد بعد از11 سال به پایان رسیدبررسی وضعیت روند اجرای جاده جدید فراشبند فیروزآباد 2 - زیر سازی جاده فراشبند - فیروزآباد بعد از11 سال به پایان رسیدبررسی وضعیت روند اجرای جاده جدید فراشبند فیروزآباد 3 - زیر سازی جاده فراشبند - فیروزآباد بعد از11 سال به پایان رسیدبررسی وضعیت روند اجرای جاده جدید فراشبند فیروزآباد 4 - زیر سازی جاده فراشبند - فیروزآباد بعد از11 سال به پایان رسید

منبع: آبپا

 

انتهای پیام