به گزارش نخل بیدار شب گذشته (جمعه) مراسم یادبود شهدای دهستان آویز با حضور پر شور مردم این دهستان ودیگر مردم شهرستان فراشبند در حسینیه سید الشهداء برگزار شد.

در این همایش که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد برنامه هایی همچون پخش کلیپ، سخنرانی، دکلمه خوانی، مداحی و.. انجام شد.

سرهنگ پاسدار محمود عابدی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس این هفته را یاد اور رشادتها ودلاوری دلاورمردانی نامید که از خون خود گذشتند تا امروز ما در امنیت و آرامش زندگی کنیم.

سرهنگ عابدی با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز جامعه افزود: تا بوده دشمنان انقلاب قصد ضربه زدن به کشور و نظام را داشته اند و همانگونه که از اسمش مشخص است دشمن کار دشمنی است و این مردم عزیز بوده اند که تاکنون در عرصه های مختلف مقابل دشمنان ایستاده اند و از نظام و انقلاب دفاع کرده اند.

فرمانده سپاه فراشبند ضمن تسلیت جمعی از هموطنانمان در حادثه تروریستی اهواز، عصبانیت دشمنان از پیشرفت های نظامی و علمی و همچنین امنیت همه جانبه کشور دانست وگفت: همانگونه که فرماندهان ارشد نظامی نیز گفتند، این گروه ها وعوامل پشت پرده آن منتظر انتقام سخت نظام جمهوری اسلامی باشند.

 

انتهای پیام/