برخورد خودروی سانتافه با پژو پارس در کیلومتر ۱۷ محور جدید فراشبند-فیروزآباد ۶ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند،«احمدرضا میرزائیان» مسوول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فراشبند با اعلام این خبر، گفت: این حادثه که در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه روز گذشته ۱۳ مهر به اورژانس ۱۱۵ فراشبند گزارش شد، به سرعت چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: تیم های اورژانس و فوریت‌های پزشکی، پس از رسیدن به صحنه حادثه، ضمن انجام اقدامات پیش بیمارستانی، سه نفر از مجروحان این حادثه را پس از انجام خدمات اولیه درمانی به منظور اقدامات تکمیلی درمانی با آمبولانس به بیمارستان قائم(عج) فیروز آباد و یکی از مصدومان را به بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند انتقال دادند.

«میرزائیان» همچنین ادامه داد: دو نفر از مصدومان نیز پس از معاینه توسط عوامل اورژانس در صحنه حادثه با خودروی شخصی به بیمارستان اعزام شدند.

او آماده نبودن محور جدید فراشبند-فیروزآباد و عدم خط کشی و نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در این محور و همچنین وجود تپه های خاکی در مسیر اصلی تردد خودروها را از دلایل اصلی وقوع تصادفات مختلف در یک سال گذشته عنوان کرد.

«میرزائیان» با اشاره به غیر قابل عبور بودن این محور و آماده بودن نبودن آن کار امداد رسانی توسط آمبولانس وخودروهای امدادی به ویژه در شب با مشکلات زیادی همراه است از مردم شهرستان خواست از این محور تردد ننمایند و ایمنی سفر را بر کوتاه نمودن زمان رسیدن ترجیح دهند.

مسوول اورژانس ۱۱۵ فراشبند یاد آور شد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت.

 

پایان خبر