در آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در سالن رازی مجتمع ولایت برگزار شد، مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند برای چهارمین سال پیاپی به عنوان روابط عمومی برتر در بین روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی و لوح روابط عمومی برتر را دریافت کرد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آیین، با تقدیر از مدیران روابط عمومی واحد های مختلف دانشگاه،گفت: روابط عمومی بازوی توانمند مدیریت است و مدیری که روابط عمومی قوی نداشته باشد نمی تواند مدیری موفق باشد.

دکتر «اکبر اجرایی» افزود: خوشبختانه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همت و تلاش مدیران روابط عمومی توانسته جایگاه واقعی خود را در حد معقول پیدا کند هرچند که تا جایگاه ایده آل هنوز فاصله داریم.

او ادامه داد: مشکلاتی از قبیل کمبود نیروی انسانی و نبود چارت سازمانی مناسب، چند مسوولیتی بودن مدیران روابط عمومی و بی اهمیتی برخی از مدیران نسبت به این واحد، مشکلاتی را برای روابط عمومی ها به وجود اورده است و فاصله زیادی را تا جایگاه تخصصی که در شان روابط عمومی ها است، ایجاد کرده است.

دکتر«عبدالحسين فرح بخش» مدير حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روابط عمومی ها به عنوان افرادی که شاید به خوبی دیده نشوند یاد کرد و گفت: روابط عمومی به عنوان سربازان گمنام و اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند.

او با اشاره به اینکه امروزه کمتر سازمانی را می توان یافت که خود را بی نیاز از روابط عمومی بداند و در عین حال موفقیت های چشمگیری را در زمینه های مورد نظر و تحقق اهداف از پیش تعیین شده به دست آورده باشد، گفت: بدون شک روابط عمومی به عنوان یک «فن» و «هنر» نقش بسزایی در برقراری و تسهیل ارتباط دوسویه بین مدیران سازمان و کارکنان دارد.

در این آیین، پس از ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها در سال گذشته، «ابراهیم اسکندری» مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند، برای چهارمین سال پیاپی، عنوان روابط عمومی برتر در بین شبکه های بهداشت و درمان استان فارس را به دست آورد و لوح روابط عمومی برتر را نیز دریافت کرد.

این مراسم با حضور دکتر «اکبر اجرایی» مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهندس «ابوذر پاریزی» معاون روابط عمومی دانشگاه ، دکتر«عبدالحسين فرح بخش» مدير حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدیران روابط عمومی شبکه های بهداشت و درمان استان فارس و فعالان عرصه روابط عمومی در محل سالن رازی مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

 

پایان خبر