مردم انقلابی و ولایتمدار فراشبند صبح امروز با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، مقدمات افول آمریکا را رقم زدند و بار دیگر با آرمان های حضرت امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای والا مقام انقلاب، شهدای دانش آموز و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کردند.

به گزارش نخل بیدار،  اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار فراشبند صبح امروز ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار همراه و همگام با مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با سر دادن شعارهای کوبنده “مرگ برآمریکا” و ”مرگ بر اسرائیل” استقامت، مقاومت، صبر و پایداری را تا تحقق آرمان‌های امام راحل و رهبری معظم به نمایش گذاشتند و وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران ثابت و خشم و انزجار خود را به آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و خونخوار نشان دادند.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در فراشبند که از میدان امام حسین (ع) به سمت خیابان پاسداران برگزار شد، راهپیمایان در پایان با حضور در آموزش و پرورش شهرستان و سر دادن شعارهایی در دفاع از امام و رهبری، بار دیگر عظمت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که همواره از آرمان های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، دفاع خواهند کرد.

در ادامه پس از سخنرانی حجت الاسلام « هادی ابراهیمی» امام جمعه فراشبند، قطعنامه ای در هشت بند قرائت شد که با تکبیر راهپیمایان همراه بود.

عکس از : وحید پورفرجی- میلاد قنبری

پایان خبر