در مراسمی که با حضور معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان فارس، امام جمعه، فرماندار و جمعی مسوولان شهرستان فراشبند در سالن جلسات الغدیر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فراشبند معرفی و خدمات رئیس پیشین این شبکه خدمات بهداشتی درمانی مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند در این آیین که با حضور دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان فارس، امام جمعه، فرماندار و جمعی مسوولان شهرستان برگزار شد، از تلاش ها و خدمات  دکتر «مسعود جوکار» رئیس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و  دکتر «حسن کرمی» به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان  شهرستان فراشبند معرفی شد.

 

دکتر «عبدالرسول همتی» در این آیین، حوزه سلامت را یکی از حوزه های حساس و پرافتخار دانست و گفت: حوزه سلامت یکی از حوزه هایی است که در حقیقت رضایت مقام معظم رهبری را کسب کرده و ایشان بارها در فرمایشات خود از عملکرد این حوزه تقدیر کردند.

او افزود: امروز خوشبختانه وزارت بهداشت، راهبرد هوشمندانه رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه کاری کنیم که بیمار جز بیماری رنج دیگری نداشته باشد را محقق کرده است.

دکتر «همتی» بر همکاری، همفکری، همدلی و وحدت برای اجرای هر چه بهتر برنامه های نظام تحول سلامت در بهداشت و درمان و خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و خدمات هر دو مدیر را شایسته تقدیر دانست.

دکتر «مسعود جوکار» رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند با اشاره به اولویت های اصلی دولت برای نظام سلامت که رضایتمندی مردم است، گفت: بدون شک، شبکه بهداشت و درمان فراشبند با این اولویت و محور کاری و اهمیت ویژه به سلامت مردم و با تلاش مجموعه مدیران و کارشناسان و فارغ از مسائل حاشیه ای توانسته موفقیت های بزرگی را کسب کند و خدمات مطلوبی را به مردم ارایه دهد.

او در ادامه ضمن حلالیت از تمامی مسوولان، مردم و کارکنان، از آنها خواست تا با تمام توان از رئیس جدید حمایت کنند تا بتوانند در راه پیشبرد اهداف دولت در حوزه سلامت موفق و سربلند باشند.

دکتر «حسن کرمی» سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فراشبند ضمن تشکر از حُسن اعتماد ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دلیل سپردن این وظیفه مهم، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همدلی و همفکری همکاران در شبکه بهداشت و حمایت های فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم در مجلس در ارتقای سلامت مردم شهرستان قدم های موثری برداریم.

او سلامت را امری اجتماعی دانست که ارتقای آن در سایه همکاری و همدلی همه دستگاهها و نهادها صورت می گیرد و در حقیقت بدون تلاش همه جانبه تمامی کارکنان، رسیدن به موفقیت امکان پذیر نیست و در این راه به همکاری همه ارگانها به ویژه فرمانداری نیازمندیم.

 دکتر «کرمی» در ادامه به برخی از مهم ترین برنامه های کاری و راهبردی خود در شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشاره کرد و افزود: خرد جمعی و مشارکت عمومی، کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد و رعایت دقیق قوانین و ارتقای شاخصهای بهداشتی از اهم اولویت ها، برنامه کاری و راهبردی بنده در حوزه سلامت خواهد بود.

او در پایان به مشارکت فعالانه، خلاقانه و دلسوزانه و پرهیز از هر گونه بحث و جدل های حاشیه ای تاکید و ابراز امیدواری کرد، با همکاری و دلسوزی شاهد رشد و ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی ارایه شده به همشهریان در سطح مراکز بهداشتی و درمانی تابعه باشیم .

در این آیین از زحمات و خدمات سه ساله دکتر «مسعود جوکار» در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان فراشبند تجلیل و دکتر «حسن کرمی» به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان فراشبند معرفی شد.

دکتر «همتی» در حاشیه این مراسم از نحوه ارایه خدمت در مرکز خدمات جامع سلامت شهر «نوجین» و همچنین پروژه در حال ساخت مرکز جامع سلامت شهدای شهرستان فراشبند بازدید و بر سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه تاکید کرد.

پایان خبر