همزمان با طلوع چهل سالگی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) در مصلای نماز جمعه فراشبند برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار، مسئول ستاد نماز جمعه فراشبند در حاشیه برنامه گرامیداشت دهه فجر،  تجربه‌هاى متراكم چهل ساله انقلاب اسلامى را چراغ راه آینده كشور دانست و گفت: تجربه چهل ساله انقلاب اسلامى مملو از دستاوردهاى گرانسنگى است كه مى‌تواند چراغ راه آینده نظام اسلامى باشد.

ابراهیم اسکندری افزود: با آغاز دهه مبارك فجر انقلاب اسلامى، مردم ایران در حالى چهلمین سال پیروزى انقلاب خود را جشن مى‌گیرند كه از همان آغاز شكل‌گیرى و پیروزى انقلاب در سال‌هاى ۵۶ و۵۷ به‌دلیل وابستگى رژیم پهلوى به بیگانگان و قدرت ظاهرى آن رژیم، پیروزى خود را بعید وغیرقابل باورمى دیدند.

وی تصریح کرد: اكنون كه انقلاب ملت ایران، وارد چهلمین سال عمر با بركت خود مى‌شود، ماندگارى آن به‌دلیل تحمل بى‌نظیرترین فشارها وتهدیدها و تحریم‌ها، حتى از شكل‌گیرى و پیروزى‌اش اهمیت بیشترى یافته است.

مسئول ستاد نماز جمعه فراشبند انقلاب شكوهمند اسلامى ایران را تنها انقلابى در جهان دانست كه توانسته است با وجود همه هجمه‌ها، فشارها، تحریم‌ها، تهدیدها و جنگ تحمیلى هشت ساله روى پاى خود بایستد و بدون انحراف از اصول ومبانى بنیادین خود، با پیشرفت‌هاى كم‌نظیر در عرصه‌هاى مختلف، در اوج عظمت و اقتدار و سربلندى، چهل سالگى‌هاى بعدى خود را آغاز كند.

اسکندری، برپایی نمایشگاه عکس و پوسترانقلاب، مشاوره خانواده و تربیتی با حضور روانشناس، مشاور دینی و پاسخ به مسائل دینی باحضور کارشناس دینی، برپایی ایستگاه سلامت،ایستگاه نقاشی ویژه نونهالان همراه با هدایای ارزنده را از جمله برنامه های برگزار شده در آیین نماز جمعه این هفته فراشبند برشمرد و گفت: این برنامه ها به همت حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) فراشبند و همکاری معاونت خواهران ستاد نماز جمعه فراشبند برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه و سرهنگ عابدی فرمانده سپاه ناحیه فراشبند از نزدیک از این نمایشگاه و برنامه های مختلف فرهنگی دیدن کردند.

پایان خبر