همزمان با آغاز دهه فجر و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در آیین نماز جمعه فراشبند از یکی از قاریان ممتاز و برجسته استانی تجلیل شد.

به گزارش نخل بیدار، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه فراشبند کسب رتبه اول در رشته قرائت توسط «سهیل بهرم» و همچنین کسب مقام اول در رشته حفظ ده جزء توسط حافظ روشندل شهرستان آقای بهزاد مزارعی از روستای خوشاب در مسابقات استانی قرآن کریم روستائیان و عشایر را تبریک گفت و افزود: قرآن سرمشق تمامی مسائل سیاسی، اجتماعی و عامل هدایت بشر و عمل به دستورات آن عامل موفقیت انسانها است.

وی کسب این رتبه در مسابقات استانی قرآن کریم روستائیان وعشایر را افتخاری بزرگ برای شهرستان دانست و این موفقیت و پیروزی را به مردم عزیز فراشبند و به ویژه جامعه فرهیخته قرآنی شهرستان تبریک گفت.

وی تاکید کرد: این نخبگان قرآنی که به برکت انقلاب اسلامی، خون شهیدان و اهتمام ویژه مقام عظمای ولایت، رشد و تربیت یافته اند، باید در رسانه ها به مردم عزیز، نسل جوان و نوجوان معرفی شوند تا شاهد گسترش روز افزون فرهنگ و آموزه های قرآنی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در تربیت ۱۰ میلیون حافظ و قاری قرآن در ایران عزیز باشیم.

در این مراسم، از این قاری برجسته استانی که از اعضای نوجوان ستاد نماز جمعه فراشبند است با اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی ستاد نماز جمعه و دفتر امام جمعه فراشبند تجلیل شد.

پایان خبر