طرح توسعه بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند با حضور دکتر «بابک شیرازی یگانه»رییس اداره امور آزمایشگاههای معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، حجت الاسلام «هادی ابراهیمی» امام جمعه و مدیران ارشد شهرستان به بهره برداری شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، سرپرست بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با اشاره به دستاوردهای بخش سلامت و پیشرفت های شهرستان در این حوزه، گفت: طرح توسعه بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند در دو بخش اتفاقات و آزمایشگاه است.

«حسین شفیعی» افزود: عملیات اجرایی این فاز بیمارستانی از آذر سال ۹۴ با زیربنای ۲۰۰ متر مربع آغاز شده بود و برای تکمیل آن بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه شده است.

او افزود: با بهره برداری از این فاز و افزایش تخت های بخش اتفاقات، زمینه ارایه خدمات به شیوه مناسب تری برای شهروندان فراهم می شود.

سرپرست بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند در ادامه با اشاره به توسعه فضای آزمایشگاهی در این بیمارستان، گفت: در آزمایشگاه خدماتی مانند آزمایش قند خون، چربی خون، کراتنین، اوره، آنزیم های کبدی، مسمومیت های حاملگی، پروستات، فریتین، کشت ادرار، روماتیسم، عفونت خون، کم خونی و زردی نوزادان ارایه می شود.

پایان خبر