در راستای بزرگداشت مقام مهندس و تجلیل از مهندسان حوزه سلامت، مراسمی در شبکه بهداشت و درمان فراشبند برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فراشبند نامگذاری روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی، به عنوان روز مهندس را نشان از توجه به نقش والا و ارزشمند تلاشگران این عرصه دانست و ابراز امیدواری کرد که با الهام از فناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی در حوزه سلامت و همچنین با در نظر گرفتن اخلاق اسلامی و حرفه ای، اندیشه و روش مهندسان ایرانی برای همگان الگو قرار گیرد.

دکتر «حسن کرمی» كار مهندسان در عمليات و اجرای طرح عمرانی را شایسته تقدیر دانست و گفت: کار مهندسان در تكميل فرايند ها و خدمت رساني، همچون حلقه هاي يك زنجير مي مانند كه بدون همكاري، هماهنگي و از خود گذشتگي امكان رسيدن به هدف كه خدمت رساني به مردم است ممكن نخواهد شد.

او توسعه پروژه های عمرانی در شبکه بهداشت و درمان فراشبند در سال اخير را نتيجه تلاش بي وقفه مهندسان در واحد فنی عمرانی دانست و گفت: با تلاش و پیگیری های واحد فنی و مهندسی شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اقدامات اساسي در زمینه بهسازي و ساخت پروژه هاي حوزه سلامت صورت گرفته است که همگي نشان از زحمات و مسئوليت پذيري مهندسان است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فراشبند در بخش دیگری از سخنان خود، روز مهندس را فرصت مغتنمی برای تقدیر از زحمات مهندسان بهداشت محیط و حرفه ای شاغل در شبکه بهداشت و درمان فراشبند دانست تا با تلاش های مجدانه به اهداف متعالی وزارت بهداشت که پیشگیری از ابتلا به بیماری های گوناگون محیطی و شغلی است، دست پیدا کنیم.

در پایان از مهندسان شاغل در شبکه بهداشت و درمان فراشبند در حوزه های آي تي”IT”، تاسيسات، عمران و تجهيزات پزشکي و مهندسان بهداشت محیط و حرفه ای و صنایع غذایی تجليل شد.

پایان خبر