رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فراشبند گفت: عملیات خط کشی محور فراشبند – فیروزآباد به طول ۳۵ کیلومتر انجام شد.

به گزارش نخل بیدار ، مهندس ابراهیم حسانی حقیقی اظهار داشت: عملیات خط کشی محور فراشبند – فیروزآباد به طول ۳۵ کیلومتر از اعتبارات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام شد.

وی افزود: به علت خط کشی نبودن این محور مشکلاتی برای رانندگان درون شهری و برون شهری در شب و روز ایجاد شده بود علیرغم اینکه این اداره مسئولیتی در قبال محور جدید ندارد صرفا بلحاظ همکاری و رعایت حال همشهریان عزیز خصوصاً در ترافیک نوروزی طی رایزنی هایی که با اداره کل راهداری فارس داشته است،اقدامات لازم برای خط کشی را آغاز کرد.

مهندس حسانی تصریح کرد: با خط کشی این محور، از مشکلات جاده ای کاسته می‌شود و رانندگان می توانند با خیالی آسوده تر، بویژه در ایام نوروز، در این مسیر تردد کنند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فراشبند خاطر نشان کرد: این محور به علت عدم افتتاح رسمی و عدم اتمام پروژه در قسمت گنبد نمکی، از خط کشی برخوردار نبود و به همین علت برای رانندگان مشکلاتی را فراهم کرده بود.

وی در پایان با قدردانی از همکاری صمیمانه مهندس سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، مهندس روشن معاونت راهداری و حمل و نقل جاده ای، مهندس امیری رییس اداره ایمنی و حریم راهها، بیان داشت: برای رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان، تمام مسیرهای ارتباطی شهرستان فراشبند خط کشی شده هستند و نصب علائم نیز در دستور کار قرار گرفته که توسط اداره راهداری شهرستان انجام می‌شود.

پایان خبر