نشست هماهنگی ستاد تسهیلات نوروزی با حضور رییس و دبیر ستاد تسهیلات نوروزی قطب فیروزآباد، رییس و دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فراشبند به میزبانی شبکه بهداشت و درمان فراشبند برگزار شد.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند، «احمدرضا میرزائیان» دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فراشبند با اعلام این خبر گفت: این نشست که به منظور بررسی میزان آمادگی تیم های بهداشتی و درمانی شهرستان فراشبند در ایام نوروز ۹۸ برگزار شد موضوعاتی از قبیل ظرفیت های بیمارستان، مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی، پایگاههای اورژانس شهری و جاده ای و همچنین کمپ اورژانس مرقد مطهر امام زاده شهید(ع) فراشبند برای ارایه خدمات مورد نیاز، مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر «خدابخش چگینی» رییس ستاد تسهیلات نوروزی قطب فیروزآباد در این نشست، انجام بازدیدهای مستمر کشیک مدیریتی شبکه بهداشت، بیمارستان، اورژانس پیش بیمارستانی و همـچنین کارشناسان بهداشتی از حوزه های تحت پوشش طبق لیست زمان بندی را بسیار حائز اهمیت دانست.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فراشبند نیز با تشریح برنامه کشیک مدیریتی، پزشکان متخصص و عمومی و همچنین کارشناسان بهداشتی ابراز امیدواری کرد که تمام تیم های فعال بهداشتی و درمانی موجود در سطح شهرستان بر اساس برنامه زمان بندی شده و منسجم در نوروز ۹۸ آماده ارایه خدمات شایسته به شهروندان و مسافران نوروزی خواهند بود.

دکتر «حسن کرمی» با تاکید بر ارایه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی اظهار داشت: تمامی بخش ها و واحدهای تابعه شبکه و اعضای این ستاد به عنوان خدمتگزاران مردم در حوزه سلامت، از هم اکنون برنامه ریزی های لازم را برای ارایه خدمات مورد نیاز به مهمانان نوروزی را در دستور کار خود قرار داده اند.

او افزود: ستاد تسهيلات نوروزي شبکه بهداشت و درمان بر اساس مصوبات کارگروه ستاد تسهیلات نوروزی فرمانداری و کارگروه ستاد تسهیلات نوروزی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای استقبال از میهمانان و مسافران نوروزي آمادگی کامل در ارایه خدمات شایسته به مردم و مسافران نوروزی را دارد.

کرمی با اشاره به گزارشي از روند فعاليت هاي سال های گذشته و بيان مهمترين نقاط ضعف و قوت و تبيين راهكارهاي مناسب به منظور ارايه خدمات مطلوبتر به شهروندان و مسافران نوروزی، بر لزوم هماهنگی هر چه بیشتر ادارات با شبکه بهداشت و درمان تاکید کرد.

او توصیه کرد: همشهریان و مسافران نوروزی می توانند در صورت مشاهده هرگونه مسایل بهداشتی درمانی، مراتب را با سامانه ۱۹۰در میان بگذارند.

در پایان این نشست، هر یک از اعضا نقطه نظرات خود را بیان و پیشنهاداتی را در راستای ارایه خدمات هر چه بهتر و مطلوب تر مطرح نمودند.

پایان خبر