مردم مومن و روزه دار فراشبند با وجود گرمای طاقت فرسا، همگام با مردم آزادیخواه جهان در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و هم صدا با مردم سراسر کشور بار دیگر ‌با شعار «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر آمریکا» و «نه» بزرگ جهان اسلام به «معامله قرن» فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رساندند.

به گزارش نخل بیدار، مردم و مسئولان شهرستان فراشبند همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس، صحنه‌های با شکوهی از عزم و اراده ملت مسلمان ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و «نه» بزرگ جهان اسلام به «معامله قرن» فریاد مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رساندند و بار دیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کرده و خواستار اتحاد مسلمانان در مقابله با رژیم اشغالگر قدس شدند.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه فراشبند در حاشیه این مراسم، راهپیمایی روز جهانی قدس را نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با موجودیت نامشروع رژیم غاصب اسرائیل است و به منزله اهرم فشار علیه رژیم صهیونیستی دانست و گفت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روز قدس نماد صف بندی حق در مقابل باطل است.

وی، راهپيمايى هايى كه دشمنان اسلام و مسلمانان را عصبانى كند را عمل ضالح خواند و گفت: خداوند در سوره توبه آيه ۱۲۰ می فرمايد: «هيچ حركت دسته جمعى كه كفّار را عصبانى كند، صورت نمی گيرد مگر اين كه براى آن، پاداش عمل صالح ثبت می شود».

در این مراسم راهپیمایی، مردم خداجوی و ولایت مدار شهرستان فراشبند با تجمع در میدان امام حسین(ع) و عبور از خیابان انقلاب، در مصلای نماز جمعه حضور یافته و با قرائت قطعنامه ای در پنج بند، ضمن محکوم کردن سکوت مجامع بین المللی در مواجهه با جنایات رژیم اشغالگر قدس، خواستار اتحاد و همبستگی بیش از پیش امت مسلمان در مقابله با استکبار جهانی شدند.

پایان خبر