در پی عروج ملکوتی جانباز شیمیایی، شهید “محمد علی غلامی”، حجت الاسلام هادی ابراهیمی امام جمعه فراشبند با صدور پیامی عروج ملکوتی این پرنده سبکبال را تسلیت گفت.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه فراشبند، متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و جهادند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسلهای آینده انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطرآگین میکند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون میسازد.

پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی میمانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به جمع همرزمان شهیدش پیوست و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت سیدالشهدا(ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهره مند شد.

اینجانب نیز به نوبه خود عروج آسمانی پرنده سبکبال و جانباز ۷۰ درصد شیمیائی «محمد علی غلامی» را که سالهای طولانی آثار زیانبار شیمیایی را تحمل کرد و در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور شهرستان فراشبند و خانواده معظم ایشان تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(ع) میهمان گرداند.

هادی ابراهیمی امام جمعه فراشبند
۲۹ خرداد ۱۳۹۸

پایان خبر