رییس و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند صبح روز دوشنبه ۲۸ مرداد، با رییس جدید دادگستری و دادستان جدید دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فراشبند دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، در این دیدار، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، ضمن تبریک انتصاب شایسته رییس دادگستری و دادستان جوان شهرستان فراشبند، از زحمات و حمایت های دستگاه قضایی شهرستان، در راستای پیشبرد اهداف حوزه سلامت و همکاری در رفع مسایل بهداشتی مردم و تعامل نزدیک با شبکه بهداشت و درمان قدردانی کرد.

دکتر «حسن کرمی» در ادامه با اشاره به اهمیت تامين سلامت جامعه، خواستار برخورد سریع، قانونی و جدی با تهدید کنندگان سلامت مردم شد.

رییس دادگستری شهرستان فراشبند در این دیدار، با قدر دانی از مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای حفظ و ارتقای سلامت و بهداشت آحاد جامعه، گفت: با حفظ امنیت در حوزه سلامت و بهداشت از بروز مسایل و مشکلات شدید و بحرانی بهداشتی و درمانی پیشگیری می شود.

«سید احمد موسوی نسب» با تاکید بر اینکه شبکه بهداشت و درمان باید همیشه پیشرو و خط مقدم در حفظ سلامت مردم و جامعه باشد، افزود: در این راستا دستگاه قضایی نیز همواره در چارچوب قانون، از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در راستای سلامت مردم و جامعه حمایت می کند.

او، با اشاره به اینکه سیستم قضا و حوزه سلامت، نبايد وارد مباحث سياسي و جناحي شود، گفت: سیستم قضا و حوزه سلامت، با توجه به رسالت مهمی که بر عهده دارند باید نسبت به دیدگاه‌ها، جناح‌های سیاسی و اشخاص مستقل باشند.

«رضا امیدواری» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فراشبند نیز با اعلام همکاری در زمینه بررسی پرونده های بهداشتی، بیان داشت: در صورت ارسال گزارشات مستند از تخلفات بهداشتی از سوی کارشناسان سلامت شهرستان، دستگاه قضایی بدون هیچ گونه چشم پوشی، با تهدید کنندگان سلامت مردم برخورد قانونی و قاطع انجام می دهد.

در این دیدار، «سامان کنعانی» مسوول حراست، «مهدی نوشادی» رییس اداره امور عمومی، «یعقوب راحت طلب»کارشناس امورحقوقی، «شادپور شهریاری» کارشناس ستاد توسعه، «بابک حسانی» کارشناس فناوری اطلاعات شبکه بهداشت و درمان فراشبند نیز رییس شبکه بهداشت و درمان فراشبند را همراهی کردند.

پایان خبر