به گزارش نخل بیدار، مدرسه غیر دولتی تمدن سازان ایران اسلامی با شش کلاس درس، نمازخانه وسالن ورزشی مجزا، حیاط پویا و کلاس های فوق برنامه، امکانات و تجهیزات مناسب و با کیفیت و معلمان آموزش دیده و متعهد، همزمان با هفته دفاع مقدس و اول مهرماه افتتاح و راه اندازی شد.

سجاد راحت طلب نماینده حقوقی موسسه راهیان کوثر شهرستان فراشبند ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامی داشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: این مدرسه غیر دولتی با استفاده از معلمان آموزش دیده و متعهد در محیطی پویا و با امکانات و تجهیزات مناسب در جهت تربیت نیروهای متعهد وانقلابی برای کادر سازی آینده نظام اسلامی و جامعه عمل پوشاندن به رهنمود های امام ورهبری در باب علم و دانش و تربیت و تهذیب فرزندان انلاب اسلامی راه اندازی شده است.

این مدرسه در مقطع پیش دبستانی (پسرانه ودخترانه) و دبستان دخترانه (پایه چهارم) راه اندازی و پذیرای فرزندان این شهرستان می باشد.

راحت طلب همت و تلاش مدیران جهادی و حمایت آموزش و پرورش شهرستان فراشبند را در راستای راه اندازی این مدرسه قابل تقدیر خواند و افزود: به امید پروردگار ویاری امام زمان بتوانیم با تلاش در تربیت فرزندانی انقلابی گامی موثر در جهت تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی برداریم.

rbt

 

انتهای پیام/