مسوولان روابط عمومی های ادارات شهرستان فراشبند با هدف گسترش و ارتقای سلامت مردم و ترغیب کارکنان ادارات برای مشارکت در خرید تجهیزات برای راه اندازی کلینیک چشم پزشکی در بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند، گرد هم آمدند تا در این راستا، همفکری و هم انديشي کنند.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان فراشبند، «فخرالدین سیمکانی» رابط مجمع خیرین تامین شبکه بهداشت و درمان فراشبند در این نشست، به ارایه گزارشی از عملکرد مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان و مسایل مربوطه و نیازسنجی اولویت های بیمارستان امام هادی(ع) و شبکه بهداشت و درمان فراشبند پرداخت و گفت: مجمع خیرین تامین سلامت فراشبند از سال ۸۳ با هدف مشاركت فعال، تعامل اندیشه و جلب كمک و یاری نیک اندیشان در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان فراشبند راه اندازی شده است.

او خواستار همکاری روابط عمومی های ادارت، برای اطلاع رسانی در بین همکاران برای مشارکت در این حرکت معنوی و سهیم شدن آنها در این کار نیک و خداپسندانه شد.

«حسین چراغی» عضو مجمع خیرین تامین سلامت شهرستان، نیز در ادامه با اشاره به اینکه در ماه محرم سال ۱۳۹۲ دست در دست هم گذاشتیم و منابع لازم برای تهیه یک دستگاه «اکو سونوگرافی» را فراهم کردیم و خاطره خوبی از با هم بودن را به نمایش گذاشتیم، گفت: امروز نیز شما کارکنان و همه مردم شهرستان فراشبند را به مشارکتی دوباره فرا می خوانیم تا در کنار مجمع خیرین سلامت شهرستان فراشبند، بتوانیم یک دستگاه «اسلیت لمپ» و «اپلینشن نیومتر» به ارزش ۴۰ میلیون تومان برای بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند تامین کنیم.

 او افزود: انتظار می رود مسوولان روابط عمومی های ادارات علاوه بر اطلاع رسانی این موضوع در بین همکاران، در بین مراجعان و جامعه هدف و تمامی اهالی شهرستان فراشبند نیز اطلاع رسانی کنند تا هر فردی، هر مبلغی که در توان دارد در این کار خداپسندانه و گره گشا کمک کند.

چراغی در ادامه، بهره مندی از ثواب اُخروی، فعال شدن بخش چشم پزشکی بیمارستان، تشخیص زود هنگام بیماری و کوتاه شدن دوره درمان، کاهش هزینه ویزیت بیماران، کاهش یا حذف تردد به شهرستان های اطراف و مرکز استان برای ویزیت متخصص را از امتیازات و فواید دارا بودن بیمارستان فراشبند به این تجهیزات و مشارکت مردم در این کار نیک عنوان کرد و گفت: این کار بزرگ، به سود همه مردم شهرستان و بخصوص اقشار آسیب پذیر جامعه خواهد بود.

او یاد آور شد: همزمان با خرید این دستگاه، دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز عهده دار تامین یک دستگاه «اتورفراکتومتر» با مبلغی حدود ۶۰ میلیون تومان برای بیمارستان امام هادی (ع) شده است.

پایان خبر