به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، رییس  و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش نخل بیدار به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراشبند در این دیدار، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان حریم نظم و امنیت شهرستان، اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت اجتماعی و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب در شهرستان فراشبند را ستود و از زحمات شبانه‌روزی حافظان نظم و امنیت و جان برکفان این نیروی انقلابی و ولایتمدار قدردانی کرد.

دکتر «حسن کرمی» هدف از این دیدار را قدردانی از زحمات این نیروی تلاشگر در برقراری نظم و امنیت در شهرستان و همکاری صمیمانه با شبکه بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: امنیت و آرامش حاکم بر کشور، مرهون تلاش‌ها و رشادت‌های نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که همواره با از خود گذشتگی، این موهبت ارزشمند را برای ملت ایران فراهم کردند.

او حضور پررنگ و دلسوزانه و همکاری صمیمانه نیروی انتظامی با حوزه سلامت شهرستان را قابل قدردانی دانست و افزود: نیروی انتظامی علاوه بر اینکه همیشه یار و همراه مردم است، در برگزاری برنامه های مختلف سلامت نیز همکاری خوبی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته و موجبات آرامش خاطر مردم و کارکنان حوزه سلامت را فراهم آورده است .

دکتر کرمی در ادامه، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با مجموعه نیروی انتظامی، خواستار تعامل و همکاری بیش از بیش نیروی انتظامی با شبکه بهداشت و درمان فراشبند در اجرای برنامه های سلامت شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فراشبند نیز در این دیدار با سپاس از قدرشناسی رییس و مجموعه همکاران در شبکه بهداشت و درمان، این دیدار را موجب قوت قلب و استمرار خدمت صادقانه نیروی انتظامی دانست و افزود: مایه افتخار است در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه، بتوانیم آنچه را که در شأن مردم عزیز است، فراهم کنیم.

سرهنگ «کرامت اله برومندی»، با بیان اینکه نبود دو نعمت سلامتی و امنیت در هر جامعه و مکتبی، موجب از دست رفتن آسایش می شود، گفت: اگر فرد و جامعه سالم باشند، می توانند در جهت فراهم کردن امنیت خود نیز تلاش کنند.

او جایگاه سلامت و امنیت در دین مبین اسلام را جایگاهی مقدس توصیف کرد و ابراز داشت: رسول اکرم «ص» نیز بهداشت و امنیت را دو موضوع ناشناخته در جامعه نامیده اند که در صورت نبودن این دو مؤلفه، زندگی مردم دچار سختی، هرج و مرج و آشفتگی می شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فراشبند در پایان، ضمن اعلام آمادگی برای همکاری هر چه بیشتر با مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابراز امیدواری کرد که با تعامل بیش از پیش مجموعه نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، می توان سلامت و امنیت را برای مردم فراهم کرد.

در این دیدار، «سامان کنعانی» مسوول حراست، «مهدی نوشادی» رییس اداره امور عمومی، «فخرالدین سیمکانی» مدیر بیمارستان امام هادی (ع)، «احمدرضا میرزائیان» رییس اورژانس ۱۱۵ شهرستان فراشبند و جمعی از مسوولان واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور داشتند.

 

 پایان خبر