در پی بارندگی های اخیر و نشست نقاط مختلفی از جاده جدید فراشبند فیروزآباد در محدوده گنبد نمکی؛ رئیس و راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فیروزآباد اقدام به آ‌شکارسازی محل های نشست این جاده، با علائم و تابلوهاي هشدار دهنده و هدایت مسیر کردند.

به گزارش نخل بیدار، مهندس ابراهیم حسانی حقیقی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فیروزآباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری نخل بیدار گفت: در پی تماس های مردمی و اعلام گزارش نشست قسمت‌هایی از جاده جدید فراشبند فیروز آباد در محدوده گنبد نمکی و امکان بروز حوادث ناگوار در این قسمت، ساعتی پیش راهداران شهرستان فیروزآباد با حضور به موقع در محل، اقدام به آشکار سازی محل های نشست با نصب تابلوهاي هدایتی و هدایت مسیر و ایمن سازی  در این نقاط حادثه خیز کردند.

وی افزود: این تابلو ها، علاوه بر اینکه وقوع خطر را به ویژه در شب که دید رانندگان کمتر است به اطلاع رانندگان میرساند، آنها را به سمت مسیر صحیح و ایمن هدایت می کند تا از بروز حوادث ناگوار جلو گیری کند.

مهندس حسانی با اشاره به اینکه این کار به صورت موقت توسط راهداران  این شهرستان انجام شده، از پیمانکار و مسئولان شهرستان فراشبند خواست تا هر چه سریعتر و پیش از وقوع هر گونه حادثه، نسبت به تعمیر، آسفالت و ایمن سازی این محدوده اقدام نمایند.

پایان خبر