شناسه خبر : 5100
۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳:۵۳
یاد داشتی از حسن خنجری:

خنده دار است با حمله به نیروهای مقتدر و مسلح قصد دارند اذهان عامه مردم را گمراه کنند

همیشه در مسیر پیشرفت سنگ اندازی هایی هست و البته که شدت این سنگ اندازی و تخریب همیشه از طرف دشمن زیادتر است ولی عده ای بی بصیرت نیز دشمن را همراهی میکنند.

به گزارش نخل بیدار حسن خنجری بسیجی فعال شبکه های اجتماعی در یاد داشتی از افرادی که توان دفاعی کشور را تضعیف می کنند انتقاد کرد.


وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْل.....َ (آیه 60 سوره انفال)
"و شما (ای مومنان) در مقام مبارزه با آنها خود را مهیا کنید و تا حدی که میتوانید از آذوقه و آلات جنگی و اسبان سواری برای تهدید دشمنان خدا و دشمنان خودتان، فراهم سازید.

 

با سلام خدمت همشهریان انقلابی و بصیر شهرستان فراشبند.
آیه قران کریم سخن الله استو هر مسلمانی موظف به اطاعت کردن ازقران کریم است.

اما مدتی است زمزمه هایی به گوش میرسد گاه به صورت غیر مستقیم و الان هم به صورت مستقیم، زمزمه هایی که شاید به کوکان هم بگوییم بخندند.

گاه میگویند اصلا تجهیزات نظامی لازم نداریم، گاه میگویند فلان ارگان سرش به کار خودش باشد.

البته این هجمه ها ملالی نیست چون همیشه در مسیر پیشرفت سنگ اندازی هایی هست و البته که شدت این سنگ اندازی و تخریب همیشه از طرف دشمن زیادتر است ولی عده ای بی بصیرت نیز دشمن را همراهی میکنند.

ما در قرنی هستیم که دشمن قسم خورده ما آمریکای زخم خورده روز به روز تکنولوژی های جنگی خود را نوین تر میکند ولی ما بخاطر تحریم و توافق باید آن ها را محدود کنیم.

خنده دار است و خنده دار تر اینکه با حمله به نیروهای مقتدر و  مسلح قصد دارند اذهان عامه مردم را گمراه کنند تا قول ها و کار های نکرده و به زمین مانده خود را از چشم ها بپوشانند.

اگر این آیه را تفسیر کنیم ابعاد زیادی دارد، به تفسیر یک عزیز چند بعد زیر مطرح است:
۱_آمادگی تسلیحاتی(در دو زمینه تهاجمی و دفاعی)
۲_آمادگی علمی و فکری
۳_آمادگی جسمی
۴_آمادگی استراتژیکی
۵_آمادگی اطلاعاتی و ضد اطلاعاتی
۶_آمادگی اقتصادی
۷_آمادگی تبلیغاتی یا صیانت فرهنگی
۸_آمادگی روحی
به روشنفکرانی که نیروهای مسلح را تحقیر میکنند بگویید در کدام یک از موارد بالا کمک حال نیروهای مسلح بودید؟ اگر توان کمک کردن ندارید لطفا تخریب هم نکنید.
حمله این روشنفکران به نیروهای مسلح به خصوص سپاه نوعی همنوایی با ترامپ و سعودیها و در چارچوب توافقات پنهانی اخیر است.

برخی از داخل دولت به تیلرسون پیغام داده اند که برای تغییر نرم در نظام ایران با آمریکا همکاری می کنند!

تیلرسون در جواب گفته است میزان همکاری شما در تبعیت از تحریم های غیر هسته ای معیار ارزیابی صداقتتان است.

این گریه آور است بخاطر اینکه ضربه را باید از خودی بخوریم. این روشنفکران درگیری با رهبری و سپاه را به عنوان راهبرد خود برگزیده اند تا وعده های پوچ و انجام نداده خود را لاپوشانی کنند.

کاش به جای این گونه کارها در عمل به مردم اثبات میکردید که خدمتگزارید و دلسوز این ملت انقلابی هستید. کاش شما هم لسانی ۶موشک به غربی ها میزدید تا باز مردم از اقتدار کشورشان خوشحال شوند.

کلام آخرم به روشنفکران بی بصیرت این است
این دولت و همه دولت های گذشته امنیتشان را مدیونند به لطف خدا، خون شهدای ارتشی و سپاهی و بسیجی زمان جنگ و زمان حال و توان و اقتدار نیروهای مومن و انقلابی مسلح ایران‌‌‌(ارتش،سپاه،بسیج)و ایستادگی سیل عظیم نیروهای مردمی حامی انقلاب که به قول سرلشکر باقری از رهبر دلها امام خامنه ای دستور میگیرند. پس بیاییم با وحدت، همدلی و همفکری ایران را آباد و سر افراز کنیم. به قول رهبر دلها امام خامنه ای بزرگترین مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است.بیاییم خدمت کنیم...


و من الله توفیق
بسیجی انقلابی حسن خنجری

 

انتهای پیام/

 • علی

  • ۱۳۹۶/۵/۳ ۹:۵۶    

  آفرین به این جوان.ما جوانان نباید ساده از کنار کسانی که میخواهند به این نظام ضربه بزنند بگذریم.باید در صحنه باشیم.

  1
  |
  0

اخبار ویژه