شناسه خبر : 5808
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹:۴۶
امام جمعه ی فراشبند در مراسم روز دانشجو:

دانشجو در مطالبات سیاسی باید قوای سه گانه را نقد کند

حجت الاسلام ابراهیمی:درگذشته دانشجویان دور تاسیسات هسته ای حلقه زدند و گفتمان بوجود آوردند و باعث شد که ما به انرژی هسته ای دست یابیم.

به گزارش نخل بیدار مراسم بزرگداشت 16 آذر و روز دانشجو صبح امروز در دانشگاه آزاد فراشبند با جضور دانشجوهای دانشگاه های آزاد وپیام نور برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه ی فراشبند در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن این روز دانشجوها را مطالبه گر خواند وگفت: دانشجو در مطالبات سیاسی باید قوای سه گانه را نقد کند.

وی با اشاره به هوشیاری دانشجو گفت: هرجایی که دیدیم صلاح مملکت در کار است دانشجو نباید خواب باشد و باید بیدار باشد و خیز داشته باشد واگرجنبش دانشجویی خواب نمیرفت برجام این خسارت محض بوجود نمی آمد.

امام جمعه ی فراشبند با اشاره به نقش دانشجویان در ایجاد موج و دفاع از ارزهای اسلامی گفت: درگذشته دانشجویان دور تاسیسات هسته ای حلقه زدند و گفتمان بوجود آوردند و باعث شد که ما به انرژی هسته ای دست یابیم.

حجت الاسلام ابراهیمی ضمن انتقاد از تعطیلی تریبون های آزاد دانشجویی سکوت دانشجویان در برابر تاسیسات هسته ای و عدم پرتاب ماهواره را خارج از روحیه ی مطالبه گری دانشجو خواند.

ابراهیمی بیان داشت: چرا دانشجوها ساکت وخوابند که مجلس در طول 20دقیقه برجام را تایید کرد و امروز قوه قضاییه در برابر حقوقهای نجومی ساکت است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار ویژه