شناسه خبر : 6015
۲۲ دي ۱۳۹۶ - ۹:۴۷:۰۹

زیباکلام: 1400 که‌خوب‌است‌انتخابات 98را هم‌باخته‌ایم

صادق زیباکلام گفت: سال 1400 را رها کنید! مطمئن باشید سال 1398 یعنی دو سال دیگر که انتخابات مجلس خواهد شد با کمال تأسف «تکرار می‌کنم» به هیچ وجه نتیجه سال 94 را به بار نخواهد آورد.

به گزارش نخل بیدار، صادق زیباکلام با ابراز نگرانی می‌گوید سال 1400 که هیچ، مردم در انتخابات سال 98 مجلس هم به اصلاح‌طلبان رأی نمی‌دهند.

وی در گفت‌وگو با روزنامه آفتاب یزد ضمن ناموفق دانستن عملکرد روحانی در 6 ماه گذشته و در پاسخ این سؤال که تکلیف اصلاح‌طلبان در انتخابات سال 1400 چه خواهد بود، گفت: شما سال 1400 را رها کن! مطمئن باشید سال 1398 یعنی دو سال دیگر که انتخابات مجلس خواهد شد با کمال تأسف «تکرار می‌کنم» به هیچ وجه نتیجه سال 94 را به بار نخواهد آورد.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه با اذعان به اینکه اغتشاشگران و عناصر آشوب‌طلب، قانون‌پذیر نیستند، درباره تجمع همراه با مجوز گفت: دادن مجوز چیزی را عوض نمی‌کند مطمئن باشید شعارهای ساختارشکنانه را نمی‌توان در چارچوب قانون و مجوز ابراز کرد.

وی همچنین گفته است: احزاب اصلاح‌طلب اعتبار خودشان را از دست داده‌اند.

 • شهرم فراشبند

  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۶:۰۲    

  تاریخ نشان داده که درهردوره ازتاریخ که قدرت در دست اصلاح طلبها بوده کشور سیر نزولی پیدا کرده انشالله که این اخرین دوره ای بود که قدرت به دستشون افتاد .انشالله دوره بعد گروههای انقلابی که پایبند ولایت ورهبری و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند بر سرکارآیند

  0
  |
  0

اخبار ویژه