شناسه خبر : 6029
۲۴ دي ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳:۱۷

عکس/ تفاوت صندلی مسولین و مردم در تالار معلم فراشبند

صندلی های ردیف جلو تالار معلم از نوع درجه یک و صندلی مدعویین از نوع عادی نصب شده تا همچنان تفاوت مدیر ومردم عادی ملموس باشد.

به گزارش نخل بیدار صندلی های ردیف جلو تالار معلم از نوع درجه یک و صندلی مدعویین از نوع عادی نصب شده تا همچنان تفاوت مدیر ومردم عادی ملموس باشد.

این تغییر رفتار ها که در دولت تدبیر و امید شکلی ملموس تر به خود گرفته به شهر فراشبند و در آموزش وپرورش نیز سرایت کرده و دو ردیف مربوط به مسئولین در تالار معلم فراشبند از صندلی ها نوع وی آی چی و درجه استفاده نموده اند.

سیمکانی یکی از معاونان آموزش و پرورش فراشبند نیز دلیل این کار را نبود صندلی ارزان و همانند صندلی های دیگر خواند و بیان این مشکل از سوی نخل بیدار را نوعی فرافکنی نامید.

امیدواریم که مسئولین همگام با مردم جهت خدمت رسانی به مردم در جمهوری اسلامی گام بردارند تا دیکر شاهد اعتراضات قشر ضعیف به دلیل وجود شکاف عمیق طبقاتی نباشیم تا دشمنان خارجی و داخلی های خود فروخته به نام مردم دست به آشوب بزنند.

 

صندلی تالار معلم فراشبند

 

انتهای پیام/

 • ناشناس

  • ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۶:۳۵    

  هر وقت حرفی برای گفتن ندارند میگن فرافکنی شده جناب سیمکانی واقعیت با فرافکنی فرق دارد . پیشنهاد میکنم مدارس دولتی را به بخش خصوصی کرایه دهند تا هزینه جاری آموزش وپرورش و پول خرید مجله چارطاق تامین شود

  2
  |
  0

اخبار ویژه