شناسه خبر : 6160
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۳۷:۴۲
سرپرست اداره پست فراشبند:

تاکنون بیش از ده هزار نفر کارت ملی خود را هوشمند کرده اند/تکریم ارباب رجوع در همه مراحل خدمت رسانی وجود دارد

بهمنی: فضای کم باجه و اداره و کمبود نیرو با توجه به حجم زیاد کار مشکلاتی برای ما بوحود آورده است.

به گزارش نخل بیدار اداره پست یکی از اداراتی است که مردم جهت انجام بسیاری از امور همچون تعویض کارت ملی، ارسال مرسوله های پستی، گرفتن تاییدیه پستی و.. روزانه با آن سر وکار دارند.

خبرنگار نخل بیدار با حضور در اداره پست شهرستان فراشبند گفتگویی به شرح زیر با سرپرست این اداره انجام داده است.

پست فراشبند

باقر بهمنی سرپرست این اداره در پاسخ به سوالات خبرنگار ما در مورد حداکثر زمان ارسال یک مرسوله ی پستی گفت: با توجه به نوع محموله مدت زمان تحویل مشخص می شود که در حال حاضر می توان به محموله های(ویژه، پیشتاز، سفارشی وعادی) اشاره کرد، محموله ی ویژه  با توجه  به تعهد زمانی توزیع روز بعد در اولویت مرسوله قرار می گیرد که نهایتا 24 ساعت می باشد.

 

هزینه پستی در اداره پست و دفتر پست بانک چه تفاوتی دارد؟

نرم افزار قابل قبول در کلیه ی شبکه ی پست چه دفاتر و چه اداره ی پست یک نرخ واحد دارد و در کنار آن خدمات جانبی دارد که یکی از این خدمات ساعت توزیع بعد از ساعت اداری می باشد که آن هم بصورت اختیاری می باشد.

پست فراشبند

روزانه چه تعداد کارت ملی جدید ثبت می کنید و تاکنون چه تعدادی کارنت ملی در فراشبند تعویض شده؟

 در حال حاضر 60 سهیمه مربوط به اداره پست و 30 سهمیه نیز در دفتر پیشخوان انجام می گیرد که مجموعه 90 نفر کارهای مربوط به تعویض کارت ملی آنها صورت می گیرد و از ابتدا تاکنون نیز بیش از ده هزار نفر کارت ملی خود را تعویض و کارت هوشمند دریافت نموده اند.

 

آیا با روی کار آمدن دفاتر پیشخوان وپست بانک کار شما سبک تر شده یا تغییر آنچنانی نداشته؟

با توجه به بند ج ماده 46 برنامه پنجم (برون سپاری خدمات) برخی از خدمات  ادارات و ارگان ها به اداره پست  ودفاتر پستی ارجاع داده شد، که در این میان تعدادی با وجود واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان و تعدادی از خدمات طبق بخشنامه صرفا در اداره پست انجام می گیرد مثل سرویس تشخیص هویت.

با توجه به واگذاری خدمات که حدود 400 خدمت به پست و دفاتر واگذار شده در حال حاضر مهمترین آن قرار داد توزیع ابلاغیه و اجراییه ی داگستری و اداره کار و کارت ملی هوشمند می باشد.

پست فراشبند

آیا تا بحال در بین محموله های پستی به محوله های قاچاق و ممنوعه برخورد داشته اید؟

خوشبختانه تاکنون نداشته ایم و علت اصلی هم این است که شخصا خود و همکاران در تحویل محوله از مردم نظارت دقیق وکامل داریم.

 

مهمترین مشکلات حوزه کاری شما چه نوع مشکلاتی است؟

فضای کم باجه و اداره و کمبود نیرو با توجه به حجم زیاد کار مشکلاتی برای ما بوحود آورده است.

 

انتظار شما از مردم شهرستان فراشبند چیست؟

انتظار ما از مردم اینکه زمان حضور در اداره رعایت نوبت داشته و باعث اتلاف وقت همشهریان نشوند تا روند خدمت رسانی ما تسریع شود و اداره پست را یک اداره ی مردمی بدانند و با ما همکاری لازم را داشته باشند جهت بهبود خدمت رسانی ما به خودشان.

پست فراشبند

پیام اخر

در نهایت جا دارد از تلاش همکاران خودم که مسئولیت سنگینی بر عهده دارند و اینکه در هرمرحله از کار تکریم ارباب رجوع را فراموش نمی کنند تشکر و قدر دانی کنم.

 

پست فراشبند

انتهای پیام/

اخبار ویژه