شناسه خبر : 6343
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶:۲۱

بازدید امام جمعه و رییس کمیته امداد فراشبند از شهرک آقایی

مردم شهرک شهید آقایی صبج روز یکشنبه 13 اسفند 96میزبان امام جمعه فراشبند بودند.

به گزارش نخل بیدار، حجت الاسلام " هادی ابراهیمی" امام جمعه فراشبند در ادامه بازدیدهای خود از مناطق محروم شهرستان فراشبند، به همراه رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) فراشبند برای بررسی مشکلات روستاییان و عشایر در جمع مردم شهرک آقایی حضور یافت و از نزدیک با مردم این روستا دیدار و به سخنان ودرد دلها ومشکلات مردم این روستا گوش داد.

امام جمعه فراشبند در این بازدید یکی از برکات این انقلاب را توجه ویژه به روستائیان و عشایر و مناطق محروم دانست و گفت: وضعیت زندگی و امکانات روستائیان و عشایر نسبت به قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و این از برکات این انقلاب است.

حجت الاسلام ابراهیمی در این دیدار به صورت چهره به چهره و از نزدیک با مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم این منطقه آشنا شد و به بررسی مشکلات آنها پرداخت .

 

در پایان این دیدار در نشستی که با اهالی این شهرک صورت گرفت مردم شهرک آقایی ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه امام جمعه فراشبند به مناطق محروم ، به بیان مسایل و مشکلات خود پرداختند.

در ادامه برخی مشکلات و معضلات این منطقه محروم توسط رییس شورای اسلامی و دهیاری این روستا مطرح، بررسی و مقرر شد که  امام جمعه فراشبند نسبت به رفع مشکلات موجود با همکاری مسئولان شهرستان اقدامات لازم را برای آنها انجام دهند.

 

انتهای پیام/

اخبار ویژه