شناسه خبر : 6368
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۳۶

وقتی نخبه های ورزشی فراشبند تحقیر می شوند

افرادی بدون هماهنگی اداره ورزش و جوانان در این مراسم به عنوان نخبه ورزشی معرفی شدند و این ناراحتی بسیاری از ورزشکاران را بر انگیخته است.

به گزارش نخل بیدار جمعی از ورزشکاران فراشبند  پس از اینکه توسط برگزار کنندگان جشن رز فراشبند از اداره ورزش و جوانان شهرستان درخواست شد که تعدادی از ورزشکاران نخبه ورزشی رشته های مختلف را به این مراسم معرفی کند تا از این عزیزان در اختتامیه جشن روز فراشبند تقدیر و تشکر شود.

اداره ورزش و جوانان سه ورزشکار مطرح خود به نام های نصیرتاجیک (قهرمان پاورلیفتینگ کشور)،میلاد تقیان (بازیکن تیم فوتبال جوانان پارس جنوبی جم) و سعیدبهمنی جعفرلو (مدال آور ترین ورزشکار سال از رشته ووشو) را معرفی نمود که متاسفانه پس از این که پدر آقای میلاد تقیان (به علت حضور فرزندش در تمرینات) از روستای گوری دهرم و از فاصله بسیار دور خود را به این مراسم رسانده بود و دو ورزشکار دیگر نیز از اولین ساعات برگزاری جشن در مراسم حضور داشتند در اقدامی توهین آمیز در انتهای برنامه اعلام شد که شما جهت تقدیر و تشکر به فرمانداری مراجعه کنید!

اوج بی برنامگی مسئولان برگزاری مراسم آنجایی خود را نشان می دهد که افرادی بدون هماهنگی اداره ورزش و جوانان در این مراسم به عنوان نخبه ورزشی معرفی شدند و این ناراحتی بسیاری از ورزشکاران را بر انگیخته است.
ظاهرا مسئولین برگزاری مراسم برای معرفی خودشان و دیده شدن و خودشیرینی از ورزشکاران استفاده ابزاری می کنند!

اگر می خواستید سالن همایشتان پر بشود اعلام میکردید تا برایتان آدم جمع کنیم نه این که اینطور تحقیرمان کنید و به ریش ما بخندید!

آقایان مسئول به خدا قسم ورزش در فراشبند مرده متحرکی بیش نیست!
از مسئولین تقاضا داریم بودجه های ورزشی شهرستان را به صورت شفاف برای مردم توضیح بدهند و منتشر کنند، مگر نه اینکه جناب روحانی فرمودند دولت باید در اتاق شیشه ای باشد و بودجه ها به مردم اعلام شود؟


میلیون ها تومان خرج مراسمات سیاسی جناح های مختلف می شود و به ورزش به اندازه پشیزی ارزش نمی دهند!


باز هم خدا خیر بدهد به خیرین ورزش فراشبند در راس جناب آقای محمود رحمانی که همواره بدون هیچ چشم داشتی به ورزشکاران کمک می کنند.


در انتها جامعه ورزش فراشبند از فرمانداری شهرستان به عنوان نماینده دولت در   فراشبند تقاضا دارد بودجه های ورزشی فراشبند را برای عموم در راستای سخن شخص رییس جمهور به نمایش بگذارد.

این صحبت درد دلی بود از هزاران درد ورزشکاران فراشبند می باشد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار ویژه